TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

W co się teraz gra?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Styczeń 2009, 16:58:46 »
No ja też lubie stare gry, np.:
Dungeon Siege
Simcity 4
AoE I z dodatkiem i II z dodatkiem(uważam że III to chłam ;))
Max Payne obie części
GTA VC i oczywiście III. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Styczeń 2009, 19:32:53 »
AoE II to gra w którą potrafiłem grać i tylko w nią przez ponad rok, później to w nią i w inne gry :D
ale III też mi się podobała ale nie tak jak II wtedy... to było coś.
W ogóle lubię starsze gry, bo były robione z polotem.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #47 dnia: 09 Styczeń 2009, 19:37:35 »
Hmm?
Jakim polotem? Czy ty coś sugerujesz ? (Odezwały mi się tu skojarzenia ;))
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #48 dnia: 09 Styczeń 2009, 19:42:39 »
takim , że np. od 15 lat zagrywam się tycoonem mimo że tam świat jest 2d , płaski i fabrycznie podzielony na kwadraty , a w najnowsze fps,y to pogram pare rund i do kosza ;p

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #49 dnia: 09 Styczeń 2009, 19:50:40 »
Aha. ;) Bo już myślałem, że bart robi różne rzeczy z grami. Bez urazy. : D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #50 dnia: 09 Styczeń 2009, 19:55:27 »
Aha. ;) Bo już myślałem, że bart robi różne rzeczy z grami. Bez urazy. : D

Chyba czytałes mój post w temacie ircowym ;p

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #51 dnia: 09 Styczeń 2009, 19:56:38 »
Aha. ;) Bo już myślałem, że bart robi różne rzeczy z grami. Bez urazy. : D

Chyba czytałes mój post w temacie ircowym ;p

Czytam wszystkie posty na forum. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #52 dnia: 09 Styczeń 2009, 20:01:23 »
hłe hłe, tak się mówi :P Z polotem, jakby się do tego ktoś przyłożył. Nie mówię że tak jest ze wszystkimi grami tym bardziej że mamy po prostu sentyment do starych gier bo dobrze nam się kojarzy (stare dobre czasy) itd. ale bądź co bądź starsze gry działały na wyobraźnie i miały większą głębię a teraz idziemy w DirectX i rozdzielczość. (oczywiście podobaja mi się takie gry tym bardziej że w wielu z nich widzę więcej sztuki niż cieszynki dla oka) Dla mnie taki Crysis będzie niczym w porównaniu do Half Life 1, Drakensang czy Oblivion w porównaniu do Baldur's Gate itd. itp.... Zaznaczam, że to nie oznacza że w ogóle nie lubię nowych gier :) ale to już nie to ;)
Najlepszym przykładem jest EA który tworzy gry tylko i wyłącznie dla rozrywki i to na kilkanaście godzin, miesiac grania, zapłać 119 zł, pograj w fajny hit i odłóż na półkę. Małe szanse że się wróci do tych gier... czeka się na nowsze, lepsze, ładniejsze z ich stajni.
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń 2009, 20:05:02 wysłana przez barthd »
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Styczeń 2009, 20:07:24 »
hłe hłe, tak się mówi :P Z polotem, jakby się do tego ktoś przyłożył. Nie mówię że tak jest ze wszystkimi grami tym bardziej że mamy po prostu sentyment do starych gier bo dobrze nam się kojarzy (stare dobre czasy) itd. ale bądź co bądź starsze gry działały na wyobraźnie i miały większą głębię a teraz idziemy w DirectX i rozdzielczość. (oczywiście podobaja mi się takie gry tym bardziej że w wielu z nich widzę więcej sztuki niż cieszynki dla oka) Dla mnie taki Crysis będzie niczym w porównaniu do Half Life 1, Drakensang czy Oblivion w porównaniu do Baldur's Gate itd. itp.... Zaznaczam, że to nie oznacza że w ogóle nie lubię nowych gier :) ale to już nie to ;)
Najlepszym przykładem jest EA który tworzy gry tylko i wyłącznie dla rozrywki i to na kilkanaście godzin, miesiac grania, zapłać 119 zł, pograj w fajny hit i odłóż na półkę. Małe szanse że się wróci do tych gier... czeka się na nowsze, lepsze, ładniejsze z ich stajni.

A do czego innego jak nie dla rozrywki sa tworzone gry ;p

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Styczeń 2009, 20:14:52 »
Nie no jasne że przede wszystkim dla tego :P ale gra dla samej gry to za mało. mam nadzieję że wiecie co mam na mysli :P
są filmy dla samego oglądania jak powiedzmy James Bond (którego bardzo lubię) ale jest też film taki jak Lista Shindlera czy Zielona Mila...
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Styczeń 2009, 20:19:30 »
W takim razie musowo musisz przejść adoma na wszystkie możliwe zakonczenia zrobić wszystkie questy wszystkimi postaciami , z wszystkimi profesjami , z wszystkimi bustwami i znakiem zodiaku ;p To odmienia ludzi ;p W wakacja mam zamiar tego dokonać :D

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Styczeń 2009, 21:44:51 »
Nie wiem czy jestem dziwny ale ja nieprzerwanie pocinam w Tycoon Transport Deluxe , Diablo II na battle.net , Painkiller , Twierdze i NFSU hehe jakoś ta nowizna mnie nie ciągnie ;p

Tez cisne w D2 na BNet aktualnie hehe ;) Odswierzam giere z kumplem. Pozatym nalogowo EVE Online.

"To odmienia ludzi ;p W wakacja mam zamiar tego dokonać " - hehe, kiedyś stwierdziłem do kumpla że jeśli nie przeszedl Chrono Trigger`a to zmarnował sobie dzieciństwo hehehe :D
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń 2009, 21:46:27 wysłana przez Mercor »

Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #57 dnia: 12 Styczeń 2009, 16:02:37 »
Ja tam lubię pograć w Counter-Strike 1.6, zawsze w to gramy na informatyce. No i lubię (lubiłem bo już mi się znudziło) GTA San Andreas Multiplayer. A tak poza tym: GTA VC (klasyk), NFS U2 (fajny klimacik jest) i Far Cry, a dla odstresowania to jeszcze Windowsowy Pasjans.

Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Styczeń 2009, 16:51:48 »
Przerażający poziom polskich lekcji informatyki.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: W co się teraz gra?
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Styczeń 2009, 16:59:06 »
U mnie się grało nie w CS, tylko w Quake 2, a potem 3. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)