TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #90 dnia: 26 Lipiec 2009, 11:36:11 »
Zamiast X musisz wpisać literę swojej partycji na której masz katalog 7Work

No tak, nie zauważyłem, że była tam literówka.
Można zrobić jeszcze inaczej (żeby nie zmieniać wszystkich wystąpień "X" na odpowiednią literę dysku, co czasem prowadzi do takich właśnie błędów) ..
Jeśli katalog z 7Work mamy np. w lokalizacji D:\Integracja\7Work, wystarczy wpisać w linii poleceń "subst x: d:\integracja" ...
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #91 dnia: 26 Lipiec 2009, 11:37:16 »
Hm... dobra a jak zintegrować localpacka?

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #92 dnia: 26 Lipiec 2009, 11:38:24 »
To tak u mnie wyglada:

D:\7Work>Dism /Image:X:\7Work\WIM /Add-Package /PackagePath:D:\local

Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 6.1.7600.16385


Error: 3

Unable to access the image.
Make sure that the image path and the Windows directory for the image exist and
you have Read permissions on the folder.

The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log

D:\7Work>

Offline Theo

  • ***
  • 118
Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #93 dnia: 26 Lipiec 2009, 11:40:54 »
To tak u mnie wyglada:

D:\7Work>Dism /Image:X:\7Work\WIM /Add-Package /PackagePath:D:\local

Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 6.1.7600.16385


Error: 3

Unable to access the image.
Make sure that the image path and the Windows directory for the image exist and
you have Read permissions on the folder.

The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log

D:\7Work>


Post wyżej Wojtka wszystko tłumaczy :P
HP dv6-2120ew, Windows 7 SP1

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #95 dnia: 26 Lipiec 2009, 11:47:32 »
Sciezke zmienilem na Dism /Image:X:\7Work\WIM /Add-Package /PackagePath:D:\7work\local.cab I z "cab" i bez "cab" jest to samo. caly czas ten sam blad. Co jest grane?

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #96 dnia: 26 Lipiec 2009, 11:49:11 »
Dism /Image:X:\7Work\WIM /Add-Package /PackagePath:D:\7work\local.cab
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #97 dnia: 26 Lipiec 2009, 11:52:02 »
Kurde slepy jestem  ;D Dzieki wielkie. Siostra do mnie z dzieckiem przyjechala i sie wyspac nieda :) Moze dlatego nie widzialem tego x. Juz jest ok. Jeszcze raz wielkie dzieki Wojtek. PS Czy tak trzeba robic po kolei z wszystkimi wersjami zeby spolszczyc wszystkie wersje?

Offline Portal

  • ***
  • 172
Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #98 dnia: 26 Lipiec 2009, 11:53:31 »
czy te lipy z BLOGa to sa lipy oryginalne z Ms do ostatecznej wersji RTM ? Czy mozna je bedzie kiedys legalnie uzyc do wersji sklepowej ktora sie zakupi np w jezyki angielskim ?

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #99 dnia: 26 Lipiec 2009, 12:00:29 »
Kurde slepy jestem  ;D Dzieki wielkie. Siostra do mnie z dzieckiem przyjechala i sie wyspac nieda :) Moze dlatego nie widzialem tego x. Juz jest ok. Jeszcze raz wielkie dzieki Wojtek. PS Czy tak trzeba robic po kolei z wszystkimi wersjami zeby spolszczyc wszystkie wersje?

Nie ma sprawy, to zauważył Theo, a nie ja :)

Tak, niestety trzeba tak zrobić ze wszystkimi wersjami - i ta zabawa zajmuje nieco czasu.
Dla pocieszenia dodam, że integracja z dodatkami Service Pack jest jeszcze gorsza - też powtarzasz te same czynności na każdym obrazie, ale tracisz w ten sposób cały dzień (4-5 razy trzeba instalować system i bawić się jeszcze kilkoma innymi rzeczami ;)).

czy te lipy z BLOGa to sa lipy oryginalne z Ms do ostatecznej wersji RTM ? Czy mozna je bedzie kiedys legalnie uzyc do wersji sklepowej ktora sie zakupi np w jezyki angielskim ?

Nie wiem czy są oryginalne - ja używam świeżutko zainstalowanej wersji RC 7100 i nie będę instalował RTM aż do momentu zakupu, więc nie bawiłem się w integrację języka z RTMem.

Pakietów językowych użyć można legalnie w wersjach Ultimate i Enterprise (chyba, że coś się zmieni - ale w to wątpię).
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #100 dnia: 26 Lipiec 2009, 16:46:41 »
Czy mógłby ktokolwiek wrzucić GImageX 2.0.15 Beta, ponieważ nie mogę go sciągnąć z linku podanego w tym temacie.

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #101 dnia: 26 Lipiec 2009, 16:50:20 »
Czy mógłby ktokolwiek wrzucić GImageX 2.0.15 Beta, ponieważ nie mogę go sciągnąć z linku podanego w tym temacie.

http://odsiebie.com/pokaz/4434241---0831.html
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #102 dnia: 26 Lipiec 2009, 16:54:04 »
Czy mógłby ktokolwiek wrzucić GImageX 2.0.15 Beta, ponieważ nie mogę go sciągnąć z linku podanego w tym temacie.

http://odsiebie.com/pokaz/4434241---0831.html

Dzięki wielkie

Offline adr43

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #103 dnia: 27 Lipiec 2009, 00:37:03 »
mam pytanie zrobilem spolszczenie tylko nie mam spolszczonego tego menu glownego jak sie wklada plyte pisze po angielski My language is English a potem My language is Polski co mam zrobic:(

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #104 dnia: 27 Lipiec 2009, 00:39:32 »
mam pytanie zrobilem spolszczenie tylko nie mam spolszczonego tego menu glownego jak sie wklada plyte pisze po angielski My language is English a potem My language is Polski co mam zrobic:(

Takie jest właśnie zamierzenie - ekran wyboru języka jest 'uniwersalny', stąd napisy w różnych językach ...
Tego menu głównego nie tłumaczy się ...
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.