TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7x64 - lista NATYWNYCH 64 bitowych programów dzialających w RC1

Nie przesadzajmy - Minefield to przegladarka  i n t e r n e t o w a, a nie do flasha i jako taka daje sobie rady wyśmienicie. Internet potrafi zaś istnieć samoistnie i pamiętam czasy kiedy nie było jeszcze flasha. To tak na marginesie. Sam często wyłączam go w przeglądarce (Opera). Nie mniej jednak flash 64 biowy powstanie już niebawem w stabilnej wersji na Windowsa podobnie jak Java.

Core Temp 0.99.5 x64 (program do mierzenia tempetatury procesora) działa u mnie pięknie.

A co do Minefield x64 to mam pytanko. Na stronie http://www.mozilla-x86-64.com/ najnowszą wersją stabilną jest 3.0.8, a rozwojową z serii 3.1/3.5 beta3. Skąd ściągnać nowsze wersje takie jak 3.0.10 / 3.5 beta 4 o których pisano wyżej ??

Offline michau

  • *****
  • 3974
Core Temp 0.99.5 x64 (program do mierzenia tempetatury procesora) działa u mnie pięknie.

A co do Minefield x64 to mam pytanko. Na stronie http://www.mozilla-x86-64.com/ najnowszą wersją stabilną jest 3.0.8, a rozwojową z serii 3.1/3.5 beta3. Skąd ściągnać nowsze wersje takie jak 3.0.10 / 3.5 beta 4 o których pisano wyżej ??

To jest oficjalna strona?

Offline XvAK

Nie ma oficjalnie FF x64
www.RzeZnia.eu - Polska sieć serwerów Counter-Strike 1.6

Offline michau

  • *****
  • 3974
To nie lepiej czekać aż się ludzie od Mozilli za to wezmą?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Minefield to nazwa kodowa Firefoxa w wersjach który nie jest jeszcze betą.

Innymi słowy wersja 3.0.8 x64 FF jest ostatnią stabilną. Każda kolejna to beta lub pre beta. Na obecną chwilę.