TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

napi-projekt pod siodemką

Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Maj 2009, 10:39:12 »
Ja rozwiązałem u siebie :)
Zmieniłem program domyślny na Media Player Classic - i mam "znajdź i dopasuj napisy" :)

Niektórym pomaga ustawienie Windows Media Player jako domyślnego - nie wiem od czego to zależy, ale mi pomogła zmiana programu.
Jako dowód:




Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Maj 2009, 19:43:57 »
U mnie nie działa ten sposób.
Robiłem normlanie prawym otworz za pomocą, ustaw domyslny -> przegladaj i mediaplayerclassic i nie pomoglo :/
Pomogło natomiast ustawienie jako domyślnego KMPlayera, którego zawsze używałem, ale niestety nie gra on z Vistą/7 - chyba chodzi o Aero) i miga ekran zmianiajac na czas uzywania programu schemat kolorow windows (ale nic nie pozostaje zmieniane, tylko wyskakuje komunikat)
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2009, 19:54:33 wysłana przez kasprzak »
HP Pavilion Core 2 Duo 2.0GHz, 4GB RAM, GeForce 8400M GS, Seagate 320GB 7200.4

Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Maj 2009, 22:40:19 »
Hmmm... ja zmieniałem klikając PPM --> właściwości --> zmień. Nie wiem czy robi to jakąś różnicę.

Offline Grechu

  • ***
  • 153
Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Maj 2009, 08:18:34 »
Napiszcie o tym na forum napi-projekt. To chyba najlepsze miejsce.

Offline HoFi

Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Maj 2009, 18:03:54 »
zainstaluj najnowszy bestplayer ,ma chyba wbudowaną wyszukiwarkę napisów napi-projekt

Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Maj 2009, 23:44:53 »
Problem jest taki po instalacji Windows 7 Codecs napiproject nie wyswietla sie w menu kontextowym ale jak zainstalujecie K-Lite Codec Pack to bedzie tak jak powinno byc :)

Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Maj 2009, 21:01:30 »
@Up

To na bank nie leży po stronie tych akurat kodeków - ja ich nigdy u siebie nie instalowałem a miałem problem z NP.
Tak samo ludzie mieli problemy na Viście. A żaden z nich nie instalował u siebie kodeków spod Windows 7 ;P

Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Maj 2009, 19:29:56 »
Ja mam WMP jako domyslny odtwarzacz i mam w menu kontekstowym Znajdz i dopasuj napisy :P

Offline CzYwA

  • *
  • 36
  • Windows JG x32 2011
Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Maj 2009, 20:36:08 »
Ja instalowałem  Allplayera razem z napi-projekt (jest wbudowany w instalator odtwarzacza) i mam wszędzie znajdz i dopasuj napisy. System to Windows 7 v7127 ze spolszczeniem. Może ALLPLAYER rozwiąże problem, ale zalecałbym najpierw odinstalować sam napi-projekt przed instalacją.

Offline Ukey

Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Maj 2009, 23:26:51 »
Zainstalowalem NP majac uruchomione UAC. I nie chcial mi szukac pod PPM. Wylaczylem UAC i dalej nie chcial. Uruchomilem NP przeprowadzilem test(zassal napisy testowe) , wlalem w opcje zaptaszylem wszystk oco moglem i ... pojawila sie opcja szukania pod PPM. Czy moze ktos tez to sprawdzic? Dodam ze UAC wylaczylem przez Mobility Modder.NET czyli modder sterownikow ATI na Mobilne ATI ;]



PPM(Prawy Przycisk Myszy)
Problem pisac GG 1405174

Offline Ukey

Odp: napi-projekt pod siodemką
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Maj 2009, 16:34:26 »
Watpie ja nie mam kodekow ,i NP instalowany na czysto ...  Widocznie taki jest - tego programu raz dziala raz nie ;]
Problem pisac GG 1405174