TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 Release Candidate w maju...

Odp: Windows 7 Release Candidate w maju...
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Kwiecień 2009, 09:06:23 »
tbgkol czy Ty myślisz że tylko zwykli userzy piszą na forach itp. itd. ? A kto doprowadza do tych wycieków ? Do wycieków doprowadzają ludzie którzy mają dostęp do tych buildów czyli ludzie którzy biorą udział w zamkniętych testach MS.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 Release Candidate w maju...
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Kwiecień 2009, 09:08:22 »
z google , po prostu umię szukać i czytać ;)

Musze to powiedzieć chociaż szanuje ciebie bo pojechałeś tbgkol'owi...
Może i szukać umiesz.... a nawet może i czytać, ale na pewno, ale na 100% nie umiesz pisać poprawną polszczyzną

No proszępowiedz, czym mnie pojechał? Czytaniem z niewiarygodnych źródeł? Umiejętnością wpisania w google : "windows 7 7105 build"?

A co jak co, ale "umię" jest poprawne w 1. os. l. poj. w przeciwnieństwie do umie, które nie jest poprawne w 1. os., ale jest w 3. os.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 Release Candidate w maju...
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Kwiecień 2009, 09:12:40 »
tbgkol czy Ty myślisz że tylko zwykli userzy piszą na forach itp. itd. ? A kto doprowadza do tych wycieków ? Do wycieków doprowadzają ludzie którzy mają dostęp do tych buildów czyli ludzie którzy biorą udział w zamkniętych testach MS.

Tak i ci sami ludzie się wychwalają na setkach for, o tym, że wiedzą kiedy będzie wyciek? Nie, bądź śmieszny! Myślisz, że MS by się nie dowiedział, kto rozpowszechnia informację o nowych buildach, a jakby sie dowiedział to by był pracownik do "odstrału".

Tak, wiem że na pewno sporą część/większość(niepotrzebne skreślić) "wypływa" od MS lub "zaufanych" testerów. :) No, ale co z tego? :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Windows 7 Release Candidate w maju...
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Kwiecień 2009, 09:16:57 »
To z tego że jest to nic nie warte ;p

A ja jestem zaufanym testerem i mówię że jutro wyjdzie 7200 - idzcie i głoście dobrą nowinę , zaprawdę powiadam wam , jam jest prorok który doprowadzi do zbawienia wszystkich buildów jednym upgradem !

Odp: Windows 7 Release Candidate w maju...
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Kwiecień 2009, 09:20:48 »
tbgkol , o tym że wycieknie w build 7077 x64 to skąd wiedzieliśmy ? człowieku najpierw wyciekł build 7077 x86 ( 32 bitowy ) i przez chwile nic nie wskazywało że dojdzie do wycieku 64 bitowej wersji tego buildu . Dopiero kilka dni później dowiedziałem się mniej więcej kiedy dojdzie do wycieku wersji 64 bitowej i co ? W piątek między godziną 21 - 22 w sieciach torrent pojawił się build 7077 64 bitowy.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 Release Candidate w maju...
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Kwiecień 2009, 09:24:52 »
tbgkol , o tym że wycieknie w build 7077 x64 to skąd wiedzieliśmy ? człowieku najpierw wyciekł build 7077 x86 ( 32 bitowy ) i przez chwile nic nie wskazywało że dojdzie do wycieku 64 bitowej wersji tego buildu . Dopiero kilka dni później dowiedziałem się mniej więcej kiedy dojdzie do wycieku wersji 64 bitowej i co ? W piątek między godziną 21 - 22 w sieciach torrent pojawił się build 7077 64 bitowy.

Tak? Skąd sie dowiedziałeś z jakiegoś forum? Wiedz, że zwykle, po wersji x86, wycieka, x64, lub wyciekają na raz, więc to nie żadna wiadomość, a raczej przepowiednia czegoś co na pewno sie stanie, to tak jakby wróżka ci by powiedziała, że kupisz sobie nowe ubranie, lub w ciągu nastepnego tygonia, pójdziesz sporo razy do kibla i pójdziesz spać.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień 2009, 09:28:57 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Windows 7 Release Candidate w maju...
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Kwiecień 2009, 09:45:01 »
z google , po prostu umię szukać i czytać ;)

Musze to powiedzieć chociaż szanuje ciebie bo pojechałeś tbgkol'owi...
Może i szukać umiesz.... a nawet może i czytać, ale na pewno, ale na 100% nie umiesz pisać poprawną polszczyzną

No proszępowiedz, czym mnie pojechał? Czytaniem z niewiarygodnych źródeł? Umiejętnością wpisania w google : "windows 7 7105 build"?

A co jak co, ale "umię" jest poprawne w 1. os. l. poj. w przeciwnieństwie do umie, które nie jest poprawne w 1. os., ale jest w 3. os.

ja umiem, a nie... ja "umię", co ty masz z polskiego człowieku?

---
Mikrut, daj GG na PW bo widzę, że jesteś inteligentny (nie licząc tego małego błędu ort.), i masz źródła których nikt na tym forum nie ma ;)