TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Microsoft reklamuje Vistę

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Microsoft reklamuje Vistę
« dnia: 06 Wrzesień 2008, 08:03:00 »
Cytuj
Dobra reklama poprawi wizerunek Visty?
 Jakub Kuchnio
5 września 2008 16:12
Windows Vista od początku swego istnienia spotyka się z bardzo ostrą krytyką. Przeciwnicy najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu zarzucają mu przede wszystkim powolność działania oraz bardzo małą stabilność.

Microsoft rozpoczął w czwartek intensywną kampanię reklamową mającą na celu poprawienie wizerunku systemu operacyjnego Windows Vista. Całość przedsięwzięcia kosztować ma około 300 milionów dolarów.

 

Przedstawiciele giganta z Redmond twierdzą, że obecna kampania reklamowa jest częścią większej inicjatywy zaplanowanej już dużo wcześniej. Jej celem jest zmiana wizerunku produktu jakim jest Windows.

Microsoft zapewnił również, że firma pracuje bardzo intensywnie nad sposobami przyspieszenia komputerów działających na systemach operacyjnych Windows. Nie podano jednak żadnych szczegółów.

http://www.pcworld.pl/news/165511/Dobra.reklama.poprawi.wizerunek.Visty..html

Co o tym sądzicie?

Według mnie ta kampania reklamowa na nie wiele się zda, bo z tym jest jak z projektem Mojave. Ludzie krytykują Viste, bo jej nigdy nie widzieli, więc ruchy Microsoftu może tylko dodadzą jakieś ułamki procetów użytkowników.
« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień 2008, 08:05:31 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Microsoft reklamuje Vistę
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Wrzesień 2008, 23:26:33 »
Powinni zrobić kampanię pod hasłem "wypróbuj za darmo", wersje trial do pobrania i darmowe wysyłki płyt. Więcej ludzi zobaczyłoby ten system. Podczas pierwszej lekcji informatyki w technikum, 28 ludzi z mojej klasy którzy uważają się za informatyków zobaczyło ten system pierwszy raz na oczy :(

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Microsoft reklamuje Vistę
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Wrzesień 2008, 06:30:12 »
A może z Vistą będzie jak z XP? Może wydadzą Service Pack 2 w 2010 r. i będzie to przełom tak jak to było w SP2 do XP. Może wydadzą z rzeczami z W7,  tak jak to miało miejsce z XP i Longhornem? Kto wie? Ale to tylko gdybania :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)