TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Kwiecień 2009, 08:09:19 »
Windows 7 Starter limitations aren’t as bad you had originally thought
[strona nie jest już dostępna]
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2023, 17:27:58 wysłana przez Mirahz »

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Kwiecień 2009, 11:51:22 »
oj Michale, Michale, ameryki toś ty nie odkrył... (ale chciałeś dobrze :) )

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1085.0.html

i mój cytat:
tych tabelek chyba nie było... ale co mnie najbardziej zdziwiło, a raczej rozbawiło do rozpuchu to, to, że w starterze będzie można tylko 3 programy naraz włączyć. <hahaha>

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Kwiecień 2009, 13:04:40 »
Czyli starter to praktycznie będzie do kitu jeśli chodzi o funkcjonalność :) Zawsze pozostaje Ultimate  ;D

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Kwiecień 2009, 15:32:55 »
oj Michale, Michale, ameryki toś ty nie odkrył... (ale chciałeś dobrze :) )

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1085.0.html

i mój cytat:
tych tabelek chyba nie było... ale co mnie najbardziej zdziwiło, a raczej rozbawiło do rozpuchu to, to, że w starterze będzie można tylko 3 programy naraz włączyć. <hahaha>

Przeczytałeś dokładnie ten artykuł?

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Kwiecień 2009, 19:29:40 »
oj Michale, Michale, ameryki toś ty nie odkrył... (ale chciałeś dobrze :) )

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1085.0.html

i mój cytat:
tych tabelek chyba nie było... ale co mnie najbardziej zdziwiło, a raczej rozbawiło do rozpuchu to, to, że w starterze będzie można tylko 3 programy naraz włączyć. <hahaha>

Przeczytałeś dokładnie ten artykuł?

no kurde... nie mogę tego SMF'a...
nie zauważyłem, że to druga strona tematu...

Przepraszam ;]

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Kwiecień 2009, 19:52:48 »
Nic się nie stało, zdarza się.

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Kwiecień 2009, 23:31:20 »
Czyli starter to praktycznie będzie do kitu jeśli chodzi o funkcjonalność :) Zawsze pozostaje Ultimate  ;D

no właśnie jak się okazuje aż taki strasznie do kitu nie będzie ;) aczkolwiek brak Aero psuje estetykę systemu...
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Maj 2009, 11:36:05 »
Prawdopodobnie takie laptopy będą jedynie w afryce , części azji i ameryce połódniowej .... tam cieszą sie z każdego komputera ;p

Czasami można się zdziwić - będąc w jednym z państw, uważanych przez nas za "kraj trzeciego świata" - że wcale nie jest tam gorzej niż w Polsce (a w niektórych punktach bywa lepiej). Ot, taka mała dygresja ...
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Maj 2009, 15:51:52 »
Prawdopodobnie takie laptopy będą jedynie w afryce , części azji i ameryce połódniowej .... tam cieszą sie z każdego komputera ;p

Czasami można się zdziwić - będąc w jednym z państw, uważanych przez nas za "kraj trzeciego świata" - że wcale nie jest tam gorzej niż w Polsce (a w niektórych punktach bywa lepiej). Ot, taka mała dygresja ...

Proszę nie czyń takich dywagacji .... nie wmówisz mi , że u nas jest tak jak w Egipcie , gdzie dzieci biją się o jedzenie , jak w Turcji gdzie śmieci walają się wszędzie a ludzi śpią w slamsach stworzonych przez kontenery 1*1*1m z blachy i dykty , tak to u nasz większość produktu kraowego brutto pochodzi z prostytucji , i to u nas kobiety wychodzą wcześnie rano by dojść paredziesiąt kilometrów do źródła czystej wody , a mężczyźni martwią się , jak zdobyć nie pieniądze bo po co im jak i tak nic nie kupią - jak zdobyć zwykłe jedzenie ... Pojedz sobie na białoruś i tak zobaczysz co to jest bieda i życie za 100$ miesięcznie ... Polska est w czołówce światowej , nie mówię największe mocarstwo świata , ale to my mamy potęzne złoża węgla , dostęp do morza , setki jezior pełnych ryb , surowce naturalne jak miedz , gaz ziemny , u nas są największe wytwórnie siarki i azotów  , produkujemy żywność , tj. zboża , mięso , warzywa ( tutaj ja ! ) , ..... i można by wymieniać godzinami , w koncu jesteśmy w UE , w NATO i to polska między innymi tworzy potęgę świata !

Dodam że płaca minimalna w polsce to 1.276 zł a średnia 2969zł ..

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Maj 2009, 16:41:21 »
Proszę nie czyń takich dywagacji .... nie wmówisz mi , że u nas jest tak jak w Egipcie , gdzie dzieci biją się o jedzenie , jak w Turcji gdzie śmieci walają się wszędzie a ludzi śpią w slamsach stworzonych przez kontenery 1*1*1m z blachy i dykty , tak to u nasz większość produktu kraowego brutto pochodzi z prostytucji , i to u nas kobiety wychodzą wcześnie rano by dojść paredziesiąt kilometrów do źródła czystej wody , a mężczyźni martwią się , jak zdobyć nie pieniądze bo po co im jak i tak nic nie kupią - jak zdobyć zwykłe jedzenie ... Pojedz sobie na białoruś i tak zobaczysz co to jest bieda i życie za 100$ miesięcznie ... Polska est w czołówce światowej , nie mówię największe mocarstwo świata , ale to my mamy potęzne złoża węgla , dostęp do morza , setki jezior pełnych ryb , surowce naturalne jak miedz , gaz ziemny , u nas są największe wytwórnie siarki i azotów  , produkujemy żywność , tj. zboża , mięso , warzywa ( tutaj ja ! ) , ..... i można by wymieniać godzinami , w koncu jesteśmy w UE , w NATO i to polska między innymi tworzy potęgę świata !

Dodam że płaca minimalna w polsce to 1.276 zł a średnia 2969zł ..

Ale ja nie zamierzam nikomu nic wmawiać ... :)
Żyłem przez rok w jednym z krajów uważanych za część 'trzeciego świata' i przekonałem się dzięki temu, że nasze wyobrażenia o reszcie miejsc na kuli ziemskiej bywają bardzo mylne. Nie uznałbym go wcale za państwo gorsze od Polski. Często tyle samo wiemy o świecie ile świat wie o nas - w końcu w Polsce biegają po ulicach niedźwiedzie polarne, używamy wciąż czarno-białych telewizorów, a leżymy w strefie polarnej (nawiasem mówiąc, 'pole' - biegun, 'land' - kraj, 'Poland' - ... ;) ).
Są oczywiście miejsca uznawane za 'trzeci świat', które do naszej ojczyzny się nie umywają - ale celem mojej wypowiedzi nie jest stwierdzenie "trzeci świat nie istnieje", tylko wskazanie, że sama definicja 'trzeciego świata' jest bardzo przeterminowana i opiera się często na naszej niewiedzy.
Miałem też okazje spędzić trochę czasu (turystycznie, nie mieszkając) w kilku innych krajach uznanych przez nas za gorsze od Polski i odczucia miałem najróżniejsze - jedne zgadzały się z obiegową opinią, a inne całkowicie nie.
Jesteśmy w UE ... a co to ma za znaczenie? Turcja (którą stawiasz tutaj jako przykład kraju zacofanego i biednego) też niedługo w UE będzie. Rumunia już jest.
Minimalna płaca podana w wartościach bezwzględnych też nie jest tak istotna jak mogłoby się wydawać - czasem wartość nabywcza pieniądze jest istotniejsza.
Ale ... nie ma co wypowiadać się nie na temat - chciałem tylko napisać, że tak odległy od Polski 'trzeci świat' nie musi być wcale tak różny od nas (chociaż czasem jest, zależnie od konkretnego przypadku) ... - bazuję tu na własnych doświadczeniach. Ty nieco generalizujesz, myśląc o konkretnych, negatywnych przypadkach.
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline Lalu

Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Maj 2009, 16:59:09 »
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2010, 17:11:08 wysłana przez Mirahz »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Maj 2009, 17:53:46 »
wytwórnie siarki i azotów  , produkujemy żywność , tj. zboża , mięso , warzywa ( tutaj ja ! ) , ..... i można by wymieniać godzinami , w koncu jesteśmy w UE , w NATO i to polska między innymi tworzy potęgę świata !

No niestety, ale wszystkie kopalnie\fabryki siarki są już pozamykane oprócz jednej w Grzybowie. A tak wogóle to zapraszam do Tarnobrzega(moje miasto), gdzie w miejscu byłej największej kopalni odkrywowej siarki na świecie(podobno) powstał przepiękny zbiornik gdzie można sobie popływać na łódce. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Maj 2009, 18:11:32 »
Mam nadzieje ze się tam nie kąpiesz ( chociaż to by dużo tłumaczyło ...)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Maj 2009, 18:22:15 »
Akurat, tam woda jest II klasy jakości więc jest super i dno oczywiście jest dobrze zabezpieczone więc nic się nie dzieje.... Ale ja się i tak nie kąpie tam bo dopiero w tym roku na poczatku maja zbiornik otworzyli więc na razie woda jest za zimna(pewnie ma z 10*C). :D
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2009, 18:25:07 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Windows 7 tylko 3 programy uruchomione jednocześnie!?
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Maj 2009, 19:53:25 »
Mam nadzieje ze się tam nie kąpiesz ( chociaż to by dużo tłumaczyło ...)

Sugerujesz, że kolega tbgkol właśnie przez kąpiele w pokopalnianym zbiorniku ma czerwone włosy, różową cerę i pomarańczowy nos? :P

Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.