TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 we wrześniu?

Pepsko

Windows 7 we wrześniu?
« dnia: 26 Luty 2009, 16:20:53 »
Cytuj
Pojawiła się nieoficjalna informacja, że system Windows 7 zostanie udostępniony pod koniec września lub na początku października bieżącego roku.

Przekazał ją Ray Chen, prezes tajwańskiej firmy Compal, która produkuje laptopy dla HP i Acera. Ma on nadzieję, że nowy system zwiększy sprzedaż komputerów. Miało to miejsce podczas konferencji dla inwestorów w Tajpej. Microsoft nie zaprzeczył informacjom Chena. Przypomniał jednak, że oficjalną datą wydania Windows 7 pozostaje początek 2010 roku, 3 lata po wydaniu Visty.

Źródło dobreprogramy.pl


już nie wiadomo komu wierzyć ;)

tak czy siak pojawi się prędzej czy później ...
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009, 19:39:42 wysłana przez Mirahz »

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Windows 7 we wrześniu?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Luty 2009, 16:30:24 »
Ciekawe czy jednak wyjdzie tak szybko... Ale i tak zajefajnie  ;D

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Windows 7 we wrześniu?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Luty 2009, 17:39:06 »
Bo ja wiem czy tak fajnie ? Z Vista tez sie tak spieszyli...miejmy nadzieje ze tym razem nie zdecyduja sie wydac systemu zbyt szybko. Beta chodzi super, ale to wciaz beta i jednak problemy sa. Czy w pol roku mozna dokonczyc tak rozbudowany system operacyjny ?

Odp: Windows 7 we wrześniu?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Luty 2009, 19:05:57 »
Ja wole poczekac ale za to miec pewnosc ze system jest dopracowany :)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7 we wrześniu?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Luty 2009, 19:57:50 »
mogę i czekać jeszcze z rok byle tylko satysfakcja z użykowania była odpowiednia a system lepszy.
Beta jest naprawdę udana i na te kilka miesiecy mogę mieć ją jako główny system ale nie chciałym żeby finalna wersja była taka sama jak beta (pod względem technicznym) bo bałbym się mieć go jako główny system na stałe.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Windows 7 we wrześniu?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Luty 2009, 16:38:33 »
Gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy!!!

Odp: Windows 7 we wrześniu?
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Luty 2009, 16:45:49 »
Czy ja wiem czy tak fajnie ;p Vista ładnie chodzi , nie mam problemów , ładna , hmm może ten pasek zachęca jednak sam nie wiem . Szkoda kasy , skoro mam viste ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 we wrześniu?
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Luty 2009, 18:14:41 »
Gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy!!!

Ballmer? :D ;D

@lucas_gab pasek mi się bardzo podoba na początku mnie wnerwiał ale się okazało że po konfiguracji jest lepszy...

Ja z 7022 nie mam problemów no może poza 1 że w koncu wygasnię...a i deamon tools...
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009, 18:17:20 wysłana przez gregor_y »

Odp: Windows 7 we wrześniu?
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Marzec 2009, 15:39:38 »
B(elzebub)almer :P