TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z ramem

Problem z ramem
« dnia: 16 Luty 2009, 17:06:49 »
Siema, mam problem z pamięcią ram, podczas instalowania, jakiego kolwiek programu czy gry, wzrasta zurzycie pamięci ram do 100%, przez co nie mogę normalnie użytkowac Windowsa 7,bo np. wiesza się firefox itd. dopiero po instalacji pamięć zostaje odciąąona

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Problem z ramem
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2009, 17:54:27 »
ile masz ram'u?...
Pewnie masz jakieś syfa, niespodziankę (czyt. wirusa)...

Odp: Problem z ramem
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2009, 18:07:23 »
Mam 4gb  ramu, poza tym mam pełną wersje Eset Smart Security, i mi żadnego wirucha nie wykrył, ale fakt, nie skanowałem kompa od momentu instalacji

Odp: Problem z ramem
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Luty 2009, 01:27:23 »
Jaki masz procesor? Obserwowałeś jakie procesy Ci działają, które tworzą to obciążenie?
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Odp: Problem z ramem
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Luty 2009, 14:41:24 »
masz włączoną tę opcję w Esecie o wykrywaniu niepożądanych aplikacjach? może on tak muli...