TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Odzyskiwanie plików z uszkodzonego systemu.

Odzyskiwanie plików z uszkodzonego systemu.
« dnia: 29 Grudzień 2017, 17:08:11 »
Witam

Chciałbym dostać się do plików systemowych (Program Files, AppData Roaming) na systemie który się nie bootuje, ponieważ jest uszkodzony.
Jakiś czas temu miałem awarie dysku i od tamtego czasu gdy próbuję odpalić system, nie ładuje się do końca. Właściwie, to jest tylko czarny ekran.
Zaglądałem na ten dysk przez linuxa i pliki na nim zawarte (muzyka, video, foto) uruchamiają się.
Próbowałem dotrzeć do Program Files i AppData Roaming z poziomu linuxa, ale po wejściu w foldery, pokazuje że są puste.

Jest jakiś sposób aby dostać się tam? Oprogramowanie lub trick?
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Dziękuję.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Odzyskiwanie plików z uszkodzonego systemu.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień 2017, 00:42:53 »
zdobądź hirens multi boot pen i z niego odpalisz mini xp - to najszybszy sposób, nie mam teraz czasu testować ale z poziomu linuxa powinieneś widzieć tez pliki , może jednak tam powstały bad sektory na dysku ze pokazuje pusto.