TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zmiana ustawień systemowych

Zmiana ustawień systemowych
« dnia: 10 Maj 2016, 16:53:54 »
Takie okienko teraz otwiera mi się przy każdym uruchomieniu systemu, opcjonalnie jeszcze drugie o potrzebie zresetowania systemu w celu zatwierdzenia tych zmian , no juz nie mam cierpliwości do tego monitu, jestem serwisantem od kilkudziesięciu lat ale nie wiem jak pozbyć sie tego dziadostwa, opisze kiedy to się stało bo dzień i godzinę pamiętam i widzę do dziś :):
Laptop z hybrydowym układem graficznym , po włączeniu systemu bez zasilania wskoczył tryb oszczędny tzn bez przezroczystości okienek, podłączyłem zasilacz , zwykły tryb się nie uruchomił bo pewnie zrobiłem to za szybko tzn system do końca się jeszcze nie uruchomił, pomyślałem że może wyłączę zasilacz i włączę jeszcze raz to może się ten tryb wkońu uruchomi i tak zrobiłem tylko że w chwili wyłączania zasilacza tuż przed tym pojawiła się przezroczystość okienek ale to był ułamek sekundy i nie zdążyłem zareagować więc włączyłem jeszcze raz zasilacz i po raz pierwszy moim oczom ukazała sie ten fajny monit o zmianie konfiguracji sprzętu dokładnie ten :
---------------------------
Zmiana ustawień systemowych
---------------------------
Twoje ustawienia sprzętu zostały zmienione. Aby wprowadzić zmiany, uruchom komputer ponownie.
---------------------------
OK   
---------------------------

co robić ?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Zmiana ustawień systemowych
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2016, 22:31:39 »
o ile pamiętasz date to przywracaniesystemu - zapewne na to już wpadłeś , tak czy siak, możnakombinowac z ustawieniami Opcji zasilania - w zaawansowanych właściwościach znajdziesz zakładkę zapewne, która zresetuje monit, bynajmniej powinna.

Odp: Zmiana ustawień systemowych
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Maj 2016, 23:33:00 »
o ile pamiętasz date to przywracaniesystemu - zapewne na to już wpadłeś
Właśnie na to nie wpadłem :o

Odp: Zmiana ustawień systemowych
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maj 2016, 11:49:03 »
Pogratulować należy bo nic innego nie mogę zrobić , intuicja Cię nie zawiodła ,  pomogło.