TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z gra The Sims 3

Problem z gra The Sims 3
« dnia: 09 Lipiec 2015, 16:01:28 »
Witam.
Mam laptop na którym jest Windows 7, laptop spełnia wszystkie wymagania aby uruchomić grę the Sims 3. Po włożeniu płyty do stacji dysków płytę długo wczytuje, kiedy rozpoczyna się instalacja trwa ona długo (ok 1godz). Po zainstalowaniu gry gdy chce ją uruchomić włączając program startu the Sims 3 i klikam duży trójkat startu. I wtedy zaczynają się problemy, ponieważ gdy klikne na ten trójkat gra się nie uruchamia a program start the Sims 3 się zawiesza, robi się biały, wyskakuje że program przestał działac i nic się z nim nie da zrobić, ani wyłączyć na x, ani przez menadżer zadań.
Chce również dodać że na tym samym laptopie na poprzednim systemie Windows Vista the Sims 3 działały bez zarzutu, a później na tym systemie również zaczęły się problemy, gdy chciałam wyłączyć grę to po prostu się zapisywalo i wylaczalo i mogło to tak trwać z pół godziny. System Windows Vista był zmieniany na Windows 7 ok 3 lata temu z powodu wirusa i na Windows 7 nie były instalowane jeszcze the Sims 3 aż do wczoraj.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuje Uśmiech

Odp: Problem z gra The Sims 3
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec 2015, 15:49:21 »
Pewnie masz coś "pokopane" w systemie. Może brakuje jakiś plików z biblioteki directx, albo sterowniki do karty są niewłaściwie zainstalowane? Trudno powiedzieć. Logi z OTL by się przydały.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2015, 16:05:19 wysłana przez Rengy »

Odp: Problem z gra The Sims 3
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipiec 2015, 17:50:26 »
Jedyne co się dowiedziałam to mam dysk na płyty zepsuty i czasami płyta działa a czasami nie, ale sądzę że to nie powinno mieć nic wspólnego z włączeniem gry.
System Windows 7 był robiony przez na prawdę dobrego informatyka i jest tam wszystko co powinno byc

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z gra The Sims 3
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2015, 21:01:37 »
to wyjaśnia postac rzeczy, jeżeli masz uszkodzony czytnik dvd to niestety ale nie pograsz.