TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Lenovo Y550, problem po restarcie, migający kursor

Lenovo Y550, problem po restarcie, migający kursor
« dnia: 30 Grudzień 2014, 15:34:32 »
Cześć,
mam problem, który był już nie raz poruszany na forum, jednak przeczytałem wiele wątków i żaden mi nie pomógł.
Używałem swojego laptopa, zrestartowałem go i od tego momentu nie mogę go uruchomić.
W Biosie wykrywa dysk twardy, natomiast nic innego nie działa. Próbowałem bootować z dvd i pendrive'a, ale nic to nie dało, po wybraniu nośnika znowu pojawia się owa migająca kreska.
Windows 7 Ulti.
Nigdy nie bylo problemow z bootowaniem, robilem instalacje systemu na tym komputerze juz nascie razy, bo jest u mnie od dawna. Problem pojawil sie nagle, po resecie.
System oemowy jest dawno usuniety, tak samo jak i partycja recovery.
Co mam zrobić, jak to naprawić? Prosiłbym o jakiś "łopatologiczny" sposób na rozwiązanie mojego problemu.
Tak de facto zalezy mi tylko na odzyskaniu danych z dysku.

Odp: Lenovo Y550, problem po restarcie, migający kursor
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień 2014, 16:59:25 »
Spróbuj zresetować BIOS.

Odp: Lenovo Y550, problem po restarcie, migający kursor
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień 2014, 17:55:31 »
Spróbuj zresetować BIOS.

Nie bardzo jest dostęp do baterii, jakieś rady?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Lenovo Y550, problem po restarcie, migający kursor
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2015, 22:23:44 »
jak nie ma do baterii to mozesz ustawienia domyslne biosu wybrac, popatrz też  jak jest ustawiony dysk w biosie.