TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

zniknął mi folder po próbie zablokowania go. prosze o pomoc

Witajcie, znalazłem taki poradnik na stronie

http://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/10428-windows-7-zabezpieczenie-folderu-haslem.html

i postanowiłem go zastosować na próbe, byłem na tyle głupi, że zrobiłem to na folderze potrzebnym mi do pracy. Gdyc che wpisać hasło to wychodzi 'składnia polecenia niepoprawna' Cokolwiek wpisze to wychodzi ten komunikat. Jak przywrócić ten folder? Prosze o pomoc.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2014, 13:42:19 wysłana przez Mirahz »

Odp: zniknął mi folder po próbie zablokowania go. prosze o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2014, 13:57:38 »
Musiałeś coś nakręcić - zablokowałem właśnie folder tą metodą i wszystko działa. No ale jakoś trzeba to odkręcić w twoim przypadku.

To, co mi pierwsze przychodzi do głowy - edytuj stworzony plik locker.bat (prawoklik --> otwórz za pomocą notatnika) i spróbuj zmienić hasło na nowe. Zapisz i zobaczy, czy teraz wpisując hasło folder się odblokuje.

Jeżeli nie, to wydaje mi się, że jakikolwiek program do odzyskiwania danych powinien sobie z tym poradzić :)