TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Filmiki na necie i gry przycinają się.Pomóżcie.

Filmiki na necie i gry przycinają się.Pomóżcie.
« dnia: 16 Styczeń 2014, 20:44:15 »
Witam.Mam problem z filmikami i grami online a mianowicie zawieszaja się.Gdy gram w grę online to po paru minutach grania następuje przycięcie od 10 do 15 sekund i tak kilka razy podczas gry co jest bardzo uciążliwe , to samo jest gdy oglądam filmiki.Jeszcze do niedawna youtube w ogole mi nie lagowało , ale od paru dni znowu laguje niemiłosiernie :( Na innych stronach też filmiki lagują np : sadistic , wrzuta , joe monster , daily motion. Najbardziej lagują filmiki na facebooku następują przycięcia tak jak z grami.





W sumie mogę powiedzieć , że problem jest nie tylko jak oglądam filmiki czy gram , ponieważ np jak przeglądam facebooka to również następuje chwila przerwy spowodowana lagami a następnie dopiero wszystko wraca do normy.Jak gram w gry na komputerze również przycina na ok. 15 sek.Mimo , że mój komputer nie jest nie wiadomo jak dobrym sprzętem to takie gry jak GTA San Andreas czy Painkiller powinny spokojnie chodzić i nie przycinać..Nie wiem gdzie tkwi problem i proszę osobę , która się na tym zna o pomoc w miarę przejrzyście , bo muszę przyznać , że jestem laikiem komputerowym.Internet mam szybki wiec to raczej nie jest jego wina 5 MB/s.Nie mam rowniez duzo programow na kompie wiec opcje zamulonego komputera wykluczyłem.Mam tylko najpotrzebniejsze programy i sterowniki wgrane.Wszystkie potrzebne sterowniki zainstalowałem ze strony producenta , wtyczki też mam aktualne.Adobe Flash Player najnowszy.Próbowałem też "czyścić " komputer programem CCleaner , ale to też nic nie dało , dodatkowo regularnie skanuje system programem Malwarebytes Anti-Malware żeby nie było wirusów.





Dodatkowo też używam SlimCleanera do : "czyszczenia " komputera.Mój antywirus to Avira Control Center. Nie wiem może to przez ten antywirus , może nie jest bardzo bezpieczny więc jeśli znacie lepsze antywirusy to proszę napiszcie mi.Dodatkowo ostatnio zauważyłem ze Mozilla dłużej się wczytuję i komputer długo się uruchamia.Jeśli ktoś miał taki problem jak ja , albo wie jak sobie z nim poradzić to proszę bardzo o pomoc bo te lagi bardzo mi przeszkadzają w codziennym korzystaniem z internetu :( Musi być jakiś sposób na to , bardzo proszę o pomoc.Ewentualnie jakby to coś dało to mogę zrobić formata , ale bym musiał mieć pewność , że to coś da i szczerze mówiąc to musielibyście mi pomóc bo jak napisałem wyżej jestem laikiem komputerowym i nigdy jeszcze nie robiłem formata , ale to naprawdę w razie ewentualności , ale mam nadzieję , że nie będzie konieczne.To chyba tyle , w razie jakichkolwiek pytań , pytajcie śmiało na wszystkie spróbuje odpowiedziec i BARDZO LICZĘ NA WASZĄ POMOC. .Zapomnialem dodac najwazniejszej rzeczy a mianowicie moj sprzet : Procesor Intel Pentium 3.20 GHz , pamiec RAM : 4 GB , 150 GB miejsca.Moj system to Windows 7 Ultimate.Pozdrawiam.