TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem Wind7 Aktywator

Problem Wind7 Aktywator
« dnia: 27 Sierpień 2013, 12:03:36 »
No to tak ;D
 rok temu kupiłem kompa z Windows 7 Home Premium E i ostatnio ktoś mi się włamał na kompa zaczął usuwać różne pliki dokumenty nawet antywirus`a mi usunął no więc pobrałem na szybko takiego samego windowsa i przeinstalowałem no i patrze a tam mam go tylko na 30 dni no to ide do tego sklepu mówie żeby mi aktywowali (dalem im paragon itp ) a oni ,że nie bo kupiłem go w zestawie ale tylko na 1 raz ... ( co za barany ) ... no więc straciłem 600 zł i teraz chce znaleźć jakiś aktywator mam 1 ale nie umiem zabardzo się nim posłużyć wczoraj 1 zainstalowałem to Procesor po niżej 80 % nie spadał ;/ a teraz mam taki (windows 7loader slic activation with oem information) i nie wiem jak go użyć pomożecie a może dacie inny :D?  prosze nie podawać jakiś linków z Virusami ;/ z góry dzięki ;D


Ps. da się odzyskać tamten klucz który kupiłem ?

Odp: Problem Wind7 Aktywator
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Wrzesień 2013, 18:51:29 »
Nie rozumiem, jak mogłeś kupić klucz na jeden raz??? Przecież nie ma czegoś takiego.
Miałeś system w wersji OEM czy BOX??