TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Resetujące się ustawienia folderów...

Resetujące się ustawienia folderów...
« dnia: 09 Styczeń 2013, 03:10:49 »
Witam od pewnego czasu mam problem z okienkami folderów... a mianowicie, resetuje mi się opcja PEŁNY EKRAN... jak to wygląda ??

Owieram folder, jest w okienku, daję PEŁNY EKRAN, wyłaczam folder, wchodzę jeszcze raz do niego, jest od nowa w okienku małym...

Próbowałem w opcjach zastosuj do wszystkich folderów... nic to nie dało, cały czas się resetuje i mnie wkurza...

Odp: Resetujące się ustawienia folderów...
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2013, 01:19:18 »
??????????????

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Resetujące się ustawienia folderów...
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2013, 10:28:50 »
Aby zmienić rozmiar okna (zmniejszyć go lub powiększyć), wskaż dowolne obramowanie lub narożniki okna. Gdy wskaźnik myszy zmieni się w dwukierunkową strzałkę , przeciągnij obramowanie lub narożnik, aby zmniejszyć lub powiększyć okno. Taki układ zostanie zapamiętany. Maksymalizowanie nie daje trwałego zapamiętania, chyba że w menu występuje opcja "Zapisz ustawienia", lub Wejdź w Opcje folderów -> Widok -> Widoki Folderów -Zastosuj do folderów. Oczywiście -> Potwierdź ->Tak i Zastosuj!
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2013, 10:48:51 wysłana przez igbron »

Odp: Resetujące się ustawienia folderów...
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2013, 16:52:15 »
Nie pomogło, ciągle się resetuje...