TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Aktywacja Windows 8

Aktywacja Windows 8
« dnia: 18 Wrzesień 2012, 23:02:18 »
Witam,
Zwracam się do was z prosbą o informacje jak na dzień dzisiejszy trzyma się aktywacja windows 8?
Czy jest coś takiego jak loader jak w 7-mce?
Mozecie mi przedtsawic jakie na dzien dzisiejszy sa metod?

Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrzesień 2012, 12:24:34 »
nie ma

ja aktywowałem na 180 dni poprzez działający (w tamtym czasie) KMS z japonii ;p

Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Wrzesień 2012, 12:29:00 »
Na YT widzialem jakies filmki gdzie ludzie zmieniaja klucz przy pomocy cmd a pozniej dzwonia na infolinie w celu wygenerowania klucza aktywacyjnego? O co w tym chodzi? czy ma to szanse dalej?

Czy jest mozliwe ze tak jak w 7 bedzie aktywacja za pomoca loadera i MS nie bedzie mial mozliwosc blokady i wyswietlenia komunikatu o piractwie np. ?

Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Wrzesień 2012, 15:49:49 »
Na YT widziałem jakieś filmiki gdzie ludzie zmieniają klucz przy pomocy cmd a później dzwonią na infolinie w celu wygenerowania klucza aktywacyjnego? O co w tym chodzi? czy ma to szanse dalej?

Czy jest możliwe ze tak jak w 7 będzie aktywacja za pomocą loadera i MS nie będzie miał możliwość blokady i wyświetlenia komunikatu o piractwie np. ?


1.Niema nowych kluczy do aktywacji przez info linie
2.nie będzie żadnego loadera jak w 7

Win 8 będzie w miarę tani pewnie dlatego że zmienili/utrudnili aktywacje piratom . więc będzie trzeba kupić oryginał bo co zrobisz jak zmienisz płytę główną a klucz którym aktywowałeś system nie będzie można już aktywować drugi raz na nowej płycie głównej tak samo jak z instalacją od nowa .

Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień 2012, 22:38:25 »
To czemu na serwerach KMS jak dobrze mowie mozna aktywowac tylko na 180 dni?
Zapewne znajdzie sie sposob aby aktowowac bezterminowo.

Kolejne pytanie:
Czy posiadajac klucze np. z wersji eng da rade aktytowac z PL klucze oryginalne z msdnaa.
Pytam poniewaz jedna osoba moze zastosowac klucze z eng wersji a druga osoba z wersji pl.
Bo zapewne klucze z 32 bit na 64 bit nie odpali.?



Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Wrzesień 2012, 09:36:44 »
Niestety, trzeba będzie poczekać do oficjalnego wydania Windows 8, a potem kupić i po kłopocie. Z ósemka nie pójdzie tak łatwo jak z siódemką.

Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Wrzesień 2012, 12:25:04 »
To czemu na serwerach KMS jak dobrze mowie mozna aktywowac tylko na 180 dni?
Zapewne znajdzie sie sposob aby aktowowac bezterminowo.

czytałem na zagranicznym forum że jeden gostek aktywował bezterminowo, podał nawet screena, ale nikt po nim nie powtórzył tego wiec to raczej ściema. Nie ma takiej możliwości i nie wiadomo czy będzie

Kolejne pytanie:
Czy posiadajac klucze np. z wersji eng da rade aktytowac z PL klucze oryginalne z msdnaa.
Pytam poniewaz jedna osoba moze zastosowac klucze z eng wersji a druga osoba z wersji pl.
Bo zapewne klucze z 32 bit na 64 bit nie odpali.?


Ja aktywowałem na kluczu niepolskim, więc eng-pl nie ma różnicy. Ale i tak KMS działający musisz mieć.

Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Wrzesień 2012, 13:41:44 »
No bo można aktywować bezterminowo - telefonicznie (na kluczu MAK).

Offline Portal

  • ***
  • 172
Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Wrzesień 2012, 17:57:08 »
to jak ktoś aktywował telefonicznie tzn. podmienił klucz z netu, potem infolinia Ms to aktywacja jest bezterminowa ?
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2012, 17:59:15 wysłana przez Portal »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Wrzesień 2012, 18:13:14 »
dokładnie, pisałem juz duzo wczesniej i nie tylko ja

Offline Sorg

Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Październik 2012, 18:52:57 »
Moglby kotś mi podac ajkies aktywne serwery na pw do aktywacji systemu? z gory dziekuje:)

Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Październik 2012, 00:51:25 »
leci na pw ;)

Offline Windowsik

  • **
  • 70
  • Microsoft Windows 8
Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Październik 2012, 20:14:44 »
Ja mam takie pytanie odnośnie aktualizacji do Windows 8 Pro,mianowicie:

Czy aby dokonać takiej aktualizacji trzeba posiadać zainstalowany system Windows XP/Vista lub 7 czy wystarczy posiadanie legalnego klucza poprzedniego systemu ?

Pytam ponieważ mam obecnie zainstalowany Windows 8 Pro (RTM) i w dniu premiery chciałbym go tylko aktywować legalnym kluczem bez konieczności ponownej instalacji (formatowania).
System operacyjny:
Microsoft Windows 8 Release Preview
Wersja 6.2.8400 64-bitowy

Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Listopad 2012, 14:29:06 »
A ja mam już aktywację pełną ;P na stałe :)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Aktywacja Windows 8
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Listopad 2012, 23:01:35 »
^^^^ nie popisałes sie , ja i nie tylko ja miałem juz hohohoho kawał czasu temu