TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nie mogę zainstalować sterowników Nvidia 301.42 - wyskakuje błąd.

Zaraz po wybraniu setupu, po rozpakowaniu pakietu lub już gdy jest rozpakowany pojawia się okienko z treścią "%1 nie jest prawidłową aplikacją systemu Windows".
Komputer sprawdziłem antywirusem, OTL-em, IO-Bit Anti Malware itp. Ogólnie jest czysto. Pierwszy raz mi się to zdarza. Poprzednie stery instalowały się prawidłowo.
Aha ten sam plik sterowników instalowałem na drugim bliźniaczym komputerze i normalnie poszło. Może coś blokuje uruchomienie tego sterownika? Jakiś program, aplikacja? Proszę o pomoc

Windows 7 64-bit
płyta Gigabyute na chipie 870
Grafika GTS450

P.S. Właśnie pobrałem sterowniki nieoficjalne Xtreme-G 305.68 i dokładnie to samo jest !!!
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2012, 09:28:32 wysłana przez Bruno »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Nie mogę zainstalować sterowników Nvidia 301.42 - wyskakuje błąd.
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2012, 17:58:58 »
tu pomoga jedynie format c:

Odp: Nie mogę zainstalować sterowników Nvidia 301.42 - wyskakuje błąd.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopad 2012, 21:04:10 »
tu pomoga jedynie format c:

Jeszcze w latach 80-tych w szkole średniej pewien starszej daty nauczyciel uczył mnie, że naprawa samochodu nie polega na wymianie części tylko na faktycznej naprawie. Zasadę tę przeniosłem także na komputery gdy przygoda z nimi zaczęła się w 1993 roku. DOS, Windows 3.1, te sprawy. Tak naprawdę nie ma problemu nie do naprawienia w komputerze, to tylko kwestia czasu. Format C to pomysł serwisów komuterowych, które czasu tracić nie chcą, bo to kosztuje, a klient za to nie zapłaci. A lenistwo to przeniosło się wraz z masowością pojawienia się komputerów.
Rozwiązanie problemu znalazłem bez formatowania, proszę szanownego experta :)
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2012, 21:23:54 wysłana przez Bruno »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Nie mogę zainstalować sterowników Nvidia 301.42 - wyskakuje błąd.
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Listopad 2012, 23:11:03 »
ho ho i napewno odebrałem rozwiązanie problemu  telepatycznie i przekazałem - oczywiscie tez telepatycznie wszystkim tu forumowiczom jak i nie omieszkałem równiez telepatycznie poinformowac strszej daty nauczyciela.

b.t.w tez jestem starszej daty a pomysł starszej daty nauczyciela w dzisiejszych czasach sprawdza sie w 1%.