TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

jaki registry cleaner dla win7?

Offline fuqs

jaki registry cleaner dla win7?
« dnia: 01 Luty 2009, 21:14:46 »
Co sądzicie o Comodo Registry Cleaner w wersji dla Visty?

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Luty 2009, 23:17:07 »
Ja używam CCleaner. Nie wiem czy jest dobry ale dla mnie wystarczający i razem z "oczyszczaczem" dysku.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty 2009, 16:33:52 »
Ja wogóle nie polecam częstego używania oczyszczaczy rejestru. Czasem mogą zrobić większy bałagan niż pożytek. Ale jak cos to polecam EasyCleaner. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2009, 16:00:20 »
Ja używam i polecam Vista Manager  :) Dobry programik i nie miałem z nim jeszcze problemów.

Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrzesień 2009, 16:41:39 »
Do porządkowania rejestru używam darmowego Auslogics registry cleaner - jest super szybki i nie wyrządza żadnych szkód , korzystam z niego od kilku miesięcy i nie przydarzyła mi z jego powodu żadna katastrofa - szczerze polecam

http://www.auslogics.com/en/software/registry-cleaner/download

Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Wrzesień 2009, 21:47:24 »
Ja polecam Portable RegSupreme Pro

Offline Mike

Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Październik 2009, 10:59:15 »
Z reguły zawsze nadejdzie moment kiedy jakikolwiek cleaner coś namiesza w systemie. Najlepiej samemu porządkować co jakiś czas komputer (pracochłonne). Ale z reguły wystarczy tylko użyc dobrego defragmentatora (wiem że nie tyczy się to rejestru systemowego tylko rozmieszczenia plików - bo zaraz pewnie ktoś się wypowie na ten temat) i po sprawie. Ja polecam Raxco PerfectDisk 10 Professional który jest kompatybilny z Windows 7 (program posiada logo kompatybilności i jest złotym partnerem Microsoft). Raz na jakiś czas zrobicie defragmentację i system śmiga. A takie programy jak CCleaner czy Odkurzacz to kupa śmiecha ... pokój sobie lepiej odkurzcie jak wam się nudzi a nie komputer męczcie a potem masa problemów na forum  ;D

Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Październik 2009, 11:17:28 »
CCleaner to dobry program a czyszczenie rejestru ze smieci ma duzy wplyw na szybkosc i stabilnosc dzialania systemu.W windows 7 do defragmentacji w zupelnosci wystarczy wbudowany defragmentator ;)

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Grudzień 2009, 21:31:16 »
zdaje mi się, że ccleaner jest dobrym programem, przecież usuwa z rejestru tylko niepasujące wpisy, ale za to usuwa wszystkie te cache również z przeglądarek jednym kliknięciem.

A sam defragmentator nic nie da jak w rejestrze jest namieszane, czasami się jakieś śmieci instaluje i tak się robi...

Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Grudzień 2009, 23:54:02 »
Czyszczenie ccleaner i tuneup 2010 defragmentacja o&o derfag profesional  ;)

Offline Lalik

Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Grudzień 2009, 11:11:31 »
TYlko i wyłacznie TuneUp 2010 nie instaluje innych wynalazkow tego znam od lat i konserwuje nim caly system :)))

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Grudzień 2009, 19:28:42 »
Ja również polecam tune up. Używam go od wersji 2004. A swoją drogą registry cleanerów powinno się używać jak sie instaluje wiele aplikacji itp. Wtedy wyczyścimy kompa z ew. śmieci. A w innych przypadkach nie warto jak pisał ktoś wyżej.Poza tym i tak nie odczujemy specjalnie różnicy w wydajności. W stabilności czasem tak, ale tylko czasem.

Offline Suchy

Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Grudzień 2009, 00:08:47 »
CCleaner + Defraggler, dobre combo  ;D

firefighter1

Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Grudzień 2009, 12:14:07 »
windows 7 manager

mati xl

Odp: jaki registry cleaner dla win7?
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Styczeń 2010, 15:34:30 »
7Tweak