TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

explorer.exe błąd 00xc0000022

explorer.exe błąd 00xc0000022
« dnia: 13 Maj 2012, 15:59:36 »
Witam : )
Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość. Przejdę od razu do rzeczy, żeby być rzeczowym.
Od wczoraj nęka mnie problem nie włączającego się przy starcie systemu eksploratora systemu Windows. Starałem szukać się rozwiązań w internecie jednakże nie doszedłem do niczego konkretnego, oprócz faktu iż eksplorator można włączyć poprzez Menedżer Zadań ----> Nowe Zadanie ----> Przeglądaj -----> explorer.exe (Tylko i wyłącznie jeżeli uruchomię go jako administrator. Uruchamianie standardowe skutkuje wyświetleniem błędu 00xc0000022, zupełnie jak przy starcie systemu) .
Nie wiem już co robić... Skanowałem komputer Avastem i nic nie wykrył.
Dodatkowo po pewnym czasie użytkowania komputera, wyświetla się dodatkowy problem z "werconcpl.dll" . Komputer od pewnego czasu "muli" niemiłosiernie przy starcie systemu. Możliwe, że jest to jakoś powiązane z eksploratorem?
Przeglądałem rejestr i na moje wygląda w porządku... Jeżeli ktoś z was zetknął się z tym kiedyś prosiłbym o pomoc, i jeżeli istnieją jakiekolwiek informacje, które byłyby przydatne w rozwiązaniu tego problemu piszcie, postaram się od razu je dodać.
Z góry dziękuje za pomoc : )

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: explorer.exe błąd 00xc0000022
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Maj 2012, 20:54:27 »
hmm. a moze dorzucisz systemowi taką .dll http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?werconcpl

p.s. oczywiscie domyslnie do C:Windows/System32
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2012, 20:56:02 wysłana przez kamiton »

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: explorer.exe błąd 00xc0000022
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwiec 2013, 13:35:54 »
Problem z serownikiem też ma taki kod. Warto sprawdzić ich aktualność.
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.