TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Fifa 12

Fifa 12
« dnia: 02 Kwiecień 2012, 18:05:05 »
Miałem jakiegoś virusa, robiłem kilka formatów i gra mi nie działała, a wcześniej nie miałem z nią żadnego problemu, dzisiaj ściągnąłem jakiś pliczek i wgrałem go do rejestru i inne gry zaczęły nagle działać, ale jak klikam w Fife to pokazuję się, że program przestał działać, uruchamiałem jako admin itd.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Fifa 12
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2012, 18:07:49 »
przy takim bałaganie nawet słownym to nie powinno działac :)

opisz po ludzku problem, bo z takiej kaszy manny ledwo mozna cos zrozumiec.

Odp: Fifa 12
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2012, 18:12:56 »
Wszystko działało mi poprawnie, ale złapałem jakiegoś virusa, sformatowałem komputer, ale to nic nie dało więc zrobiłem to kilkakrotnie i dalej bez skutku, a nawet nie mogłem uruchamiać plików .exe, musiałem klikać prawym i wybierać uruchomienie przez administratora. Rozwiązałem ten problem i wszystko wróciło do normy, ale Fifa nadal nie działa, klikam w ikonkę i wyskakuje okienko, że program przestał działać

Odp: Fifa 12
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień 2012, 23:26:27 »
odświeżam

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Fifa 12
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Kwiecień 2012, 20:40:49 »
najwidoczniej brakuje po formacie aktualizacji ,dziwne ze po formacie nadal miałes problemy po virusie. polecam całkowite czyszczenie dysku i instalacje systemu.