TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystaj±c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl±darki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporz±dzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityk± prywatno¶ci oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z hibernacj±/u¶pieniem

Problem z hibernacj±/u¶pieniem
« dnia: 03 Listopad 2011, 00:30:56 »
Witam

Od jakiego¶ czasu zacz±łem korzystać z dobrodziejstw hibernacji. Bardzo mi się to podoba, ale mam pewien problem z owa funkcj±. Zauważyłem, że komp potrafi sam się wybudzić ze stanu u¶pienia.
Czy kto¶ się orientuje czym to może być spowodowane?
Troche dziwna sytuacja, bo zawsze przed u¶pieniem to wszystkie programy działaj±ce ( outlok, IE, itp ), jak i te w tle ( gg ) wył±czam.

A może ja co¶ gdzie¶ przeoczyłem?

Pomóżcie

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Problem z hibernacj±/u¶pieniem
« OdpowiedĽ #1 dnia: 03 Listopad 2011, 08:45:12 »
Spróbuj wykorzystać t± poradę Microsoftu - http://support.microsoft.com/kb/920730/pl

Odp: Problem z hibernacj±/u¶pieniem
« OdpowiedĽ #2 dnia: 03 Listopad 2011, 09:26:58 »
wejdĽ w Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Opcje zasilania  i postępuj według screenów








Odp: Problem z hibernacj±/u¶pieniem
« OdpowiedĽ #3 dnia: 04 Listopad 2011, 08:44:01 »
Dziekuje za pomoc. Zmieniłem tak jak podałe¶ na zdjeciach i teraz jest ok.

Jeszcze raz dzięki bardzo

Odp: Problem z hibernacj±/u¶pieniem
« OdpowiedĽ #4 dnia: 06 Luty 2012, 21:51:31 »
czasem zdarza się też, że w biosie mamy ustawienie "wakeup on keyboard, mouse", "wakeup on lan" itd - te funkcje też budz± komputer w nietypowy sposób - tj. nie z przycisku zasilania.

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Problem z hibernacj±/u¶pieniem
« OdpowiedĽ #5 dnia: 02 Marzec 2012, 09:41:52 »
Od pewnego czasu, samoistnie co jaki¶ czas znika opcja hibernacji, z menu start i w opcjach zasilania - wybierz skutek zamknięcie pokrywy. Przywrócenie hibernacji w cmd i programem fix MS, rozwi±zuje problem na krótk± metę. Co może być tego przyczyn±. Windows 7 Prof. x64 SP1.
Może kto¶ miał podobny problem, w zaawansowanych ustawieniach zasilania wszystkie opcje s± prawidłowe.

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Problem z hibernacj±/u¶pieniem
« OdpowiedĽ #6 dnia: 04 Marzec 2013, 22:35:37 »
Pozwoliłem sobie odkopać temat bo mam podobny problem ale odwrotny tzn. moge wej¶ć w stan u¶pienia ale po wyj¶ciu z niego mam czarny ekran.

Plyta gl. Asus M5A87
proc AMD Athlon x4 640
Ram 8 GB
Grafika Asus GTX460

wszelkie sugestie mile widziane.
Pozdrawiam wszystkich.