TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Dziwne kolorowe kropki przy plikach i folderach.

Dziwne kolorowe kropki przy plikach i folderach.
« dnia: 12 Listopad 2018, 16:17:16 »
Witam wszystkich.. mam pytanie do was bo nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi, chodzi mi o kolorowe kropki przy plikach i folderach na pulpicie, kilka dni temu pojawiły się u mnie i nie wiem co oznaczają i skąd się wzięły, wcześniej ich nie było. kropki są tylko na plikach i folderach które znajdują się na pulpicie, po wejściu w "Mój Komputer" i odnalezieniu tych samych plików co są na pulpicie to kropek nie ma, dodam jeszcze że jak z jakiegoś folderu z któregoś dysku skopiuje coś na pulpit to kropka się pojawia. W zależności jaki to plik, kropka ma inny kolor.. dołączam zrzut ekrany abyście mogli zobaczyć o co mi chodzi.. z góry dzięki za pomoc..

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Dziwne kolorowe kropki przy plikach i folderach.
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Listopad 2018, 19:29:15 »
sprawdz co udostępniasz i komu w sieci dowmowej bądz publicznej.

Odp: Dziwne kolorowe kropki przy plikach i folderach.
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopad 2018, 19:38:44 »
Wiem co udostępniam i komu. Tylko sobie.. I wydaje mi się że to może mieć coś wspólnego z tym że wymieniałem router i zainstalowałem program do niego..

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Dziwne kolorowe kropki przy plikach i folderach.
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopad 2018, 20:13:55 »
dokładnie