TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

League of Legends - Gra ze znajomymi - rejestracja - inne

League of Legends - Gra ze znajomymi - rejestracja - inne
« dnia: 30 Czerwiec 2011, 15:42:25 »
Witam, a więc może ktoś słyszał o grze League of Legends. Jest to bardzo interesująca i dobra gra mmo.
Aby przybliżyć wam ją tutaj krótki opis.

Na czym polega League Of Legends? Otóż dostajemy do wyboru gamę bohaterów, z których wybieramy jednego i ruszamy do walki z przeciwnikiem, zdobywamy doświadczenie, kupujemy przedmioty niezbędne do realizacji naszej taktyki, tworzymy własne koncepcje rozwoju bohatera, walczymy przeciwko graczom z całego świata.

W grze liczy się refleks, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, percepcja, doświadczenie oraz przede wszystkim zgranie z resztą drużyny. Tworzymy wspólnie strategie, taktyki, znajdujemy słabe punkty przeciwnika i bezwzględnie je wykorzystujemy. Gra jest bardzo szybka, efektowna i nastawiona na maksimum akcji, pojedyncza rozgrywka zajmuje zazwyczaj od 25 do 50 minut i jest pełna pięknych walk i starć obu drużyn, zakończona smutną porażką bądź pamiętnym zwycięstwem.



Tutaj link do rejestracji

http://signup.leagueoflegends.com/

Czekam na największa ilość osób, jak i chciałbym aby każdy zarejestrował się w tym linku, będę mógł was w ten sposób odnaleźć i zagramy razem.
Jest to wciągająca gra w którą gra dużo osób..
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2011, 23:51:45 wysłana przez Mirahz »

Odp: League of Legends - Gra ze znajomymi - rejestracja - inne
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2012, 12:53:10 »
Potwierdzam i polecam, bo można spędzić fajne chwile w wręcz epickich walkach.

Odp: League of Legends - Gra ze znajomymi - rejestracja - inne
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień 2014, 12:33:41 »
Gierka cały czas się rozkręca, jak ktoś jeszcze nigdy nie grał to naprawdę polecam. League od Legends przeszło już sporo ulepszeń i myślę, że z takich tytułów jedyną realną konkurencję stanowi dla niego DOTA2
Martwisz się wysokim rachunkiem za telefon? Pobierz Skype!

Odp: League of Legends - Gra ze znajomymi - rejestracja - inne
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Kwiecień 2014, 12:06:31 »
Gram w League of Legends od długiego czasu. Z większymi lub mniejszymi przerwami, ale ciągle do niej powracam :) Ma w sobie to coś. Najgorsze są te drastyczne zmiany, jak się nie gra kilka miesięcy - bo twórcy potrafią zrobić całkowity rework herosów. Jakie są wasze ulubione pozycje/postacie? Ja bardzo często grywam na dżungli :)

Odp: League of Legends - Gra ze znajomymi - rejestracja - inne
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Maj 2014, 08:33:05 »
No drastyczne zmiany odbyły się ostatnio przy zmianie sezonu z 3 na 4. Dla mnie jest to zrozumiałe, twórcy starali się wzmocnić rolę supportu oraz junglera. Z supportem mam mieszane uczucia ale nie da się ukryć, że jungler to teraz chyba najważniejsza postać w drużynie. Szczególnie widać było to podczas ostatniego Spring LCS, gdzie junglerzy rządzili. Ja sam najbardziej lubię grać supportem albo jakimś magem na midzie. Uwielbiam Lux, ale zauważyłem, że prawie się nią nie gra w rankingówkach oraz w LCS. Szkoda... Na jungli najlepsi są teraz Khazix, Evelynn, Lee Sin oraz Elise.
Martwisz się wysokim rachunkiem za telefon? Pobierz Skype!

Odp: League of Legends - Gra ze znajomymi - rejestracja - inne
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj 2014, 13:18:41 »
Jesteś człowiekiem, który patrzy, czym się teraz gra, a czym nie? ;p Ja jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi - jak mi czymś dobrze szło, to tym grałem. Nie zwracałem uwagi na krzyki w lobby, że tym się już nie gra. Ludzie po nerfie Shaco w ogóle go nie ogarniali, a mi jakoś szło. Fakt, nie był już tak abuserski jak kiedyś, ale zawsze można było pograć :) Moim zdaniem dżungla zawsze była jedną z najważniejszych. Dobry jungler potrafił uratować każdą linię z opresji, jeżeli grał rozsądnie i miał dobrą komunikację z teamem.

A ten cały Shushei jeszcze gdzieś gra, czy skończyła się era tego gościa?