TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

XP po formacie - klucz

XP po formacie - klucz
« dnia: 04 Maj 2011, 16:10:52 »
Witajcie,
pożyczyłem swojemu kuzynowi oryginalny nośnik z Windows XP Home Edition 32-bit PL ponieważ chciał zrobić format swojego laptopa. Doświadczony już formatowaniem swojego komputera, byłem przekonany, że mój kuzyn posiada naklejkę licencyjną na spodzie swojego i że będzie mógł spokojnie wpisać klucz z tej naklejki (jestem w 100% przekonany co do zgodności wersji swojego systemu z jego poprzednią). Niestety, poinformował mnie, że naklejki nie ma (podejrzewa, że pracownicy serwisu mogli ją oderwać, gdy laptop trafił jakiś czas temu do serwisu). Mój kuzyn sformatował już ten komputer i teraz jest na etapie wpisywania klucza licencyjnego. Niestety ja posiadam wersję OEM systemu, która jest już używana i nawet gdy podam mu swój klucz, to i tak on nie zadziała. Czy jest jakiś sposób aby przywrócić poprzedni klucz lub jakoś go odzyskać od firmy Microsoft?

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: XP po formacie - klucz
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2011, 17:10:22 »
Twój klucz, mimo że to OEM spokojnie zadziała ;)