TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Commodore 64 powraca po latach

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Commodore 64 powraca po latach
« dnia: 05 Kwiecień 2011, 12:26:21 »
Cytuj
Jeden z najbardziej uwielbianych komputerów wszech czasów - Commodore 64 - już wkrótce powróci w wielkim stylu. To nie żart, firma Commodore USA zaprezentowała właśnie nowy prototyp komputera z lat 80tych, który został przystosowany do naszych czasów.

http://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/5188-commodore-64-powraca-po-latach.html

Zobaczmy, czy coś oprócz "budy" będzie przypominało oryginalne C64. Ja osobiście chciałbym się z tym sprzętem zapoznać :)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Commodore 64 powraca po latach
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2011, 20:55:20 »
commodore? pff - atari to by byl BUM - a spectrum ? mi to  by pewnie popalilo piety z zachwytu :)

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Commodore 64 powraca po latach
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Kwiecień 2011, 01:22:17 »
atari? pfff, bym to był na legendarnego Pegasusa ;d

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Commodore 64 powraca po latach
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Kwiecień 2011, 14:44:05 »
commodore? pff - atari to by byl BUM - a spectrum ? mi to  by pewnie popalilo piety z zachwytu :)

Ja pamiętam, że boom był na produkty firmy Commodore. W przypadku atari w Polsce było trochę biedniej.