TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zarabianie w internecie

Zarabianie w internecie
« dnia: 10 Marzec 2011, 10:51:18 »
Chcesz zarobić nie wychodząc z domu ?
Przeczytaj!!
Powstał nowy portal społecznościowy, pewnie o nim nie słyszałeś/aś nazywa się sitetalk,w którym się zarabia na zapraszaniu znajomych do serwisu, na tej stronie możesz się zarejestrować www.sitetalk.com/pakierhakierxd  ,rejestrując się z mojego linku masz dodatkowe korzyści w postaci większych zarobków, jeśli ja kogoś zaproszę to ty też zarabiasz aby się zarejestrować klikasz na tej stronie signup. Rejestrując się na sitetalku tworzysz też konto na www.unaico.com i tam możesz sprawdzić zarobki itp. Strona od nie dawna jest w sieci, w Polsce jest tylko 7500 użytkowników, więc jest sporo do zaproszenia. Jeśli chcesz mogę ci wysłać informację o serwisie w pdfach wystarczy napisać na e-mail pakierhakierxd@wp.pl lub na gadu gadu nr 5604326.Naprawdę warto, znam osoby które na tym serwisie zarobiły w tydzień 100 euro. Chcesz tyle zarobić dołącz do serwisu, spróbuj to nic cię nie kosztuje a możesz sporo zarobić. Mój kolega organizuje spotkania o tym sposobie zarobku w Białymstoku lub na skypie,jeśli chciałbyś/chciałabyś przyjść lub obejrzeć prezentacje na skypie napisz :) .Takie strony jak facebook,nasza klasa zarabiają na użytkownikach ale nie dzielą się zyskiem, więc postanowiono zrobić portal na którym ty zarobisz!!.Strona jest w całości po Polsku więc nie będziesz mieć problemu z poruszaniem się po niej. Twój link do zapraszania będzie wyglądać tak www.sitetalk.com/login (w miejscu login wpisujesz swój własny login)                   
Serdecznie zapraszam
Pozdrawiam :-)
                                                                                                                   

Gigabyte GA-MA69G-S3H/AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2/ Patriot 4gb DDR2/Modecom MC-350ATX 2.0PFC/SEAGATE 3500320AS 500 GB/9600GT Palit SONIC 512MB/iiyama E2208HDS"22"/Windows 7 Home Premium 64bit końcu mam oryginalny system Hehe:D

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Zarabianie w internecie
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marzec 2011, 15:58:39 »
W tym momencie tylko takim sposobem można spróbować konkurować z Facebookiem :)

Odp: Zarabianie w internecie
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marzec 2011, 16:50:44 »
No :D
Gigabyte GA-MA69G-S3H/AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2/ Patriot 4gb DDR2/Modecom MC-350ATX 2.0PFC/SEAGATE 3500320AS 500 GB/9600GT Palit SONIC 512MB/iiyama E2208HDS"22"/Windows 7 Home Premium 64bit końcu mam oryginalny system Hehe:D