TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

TES 4 Oblivion Problem

TES 4 Oblivion Problem
« dnia: 08 Marzec 2011, 22:10:49 »
Mam problem. Kiedy włączam obliviona pokazuje się menu mogę sobie powybierać jakość grafy potem włączam  ale po pokazaniu się loga bethesda wyskakuje błąd Program Oblivion przestał działać i wyłącz albo znajdź rozwiązanie w sieci. Próbowałem odpalić w zgodności z XP ale nic nie daje to samo. Dodam że mam oryginalną grę więc z tym wszystko ok. Wow czy np CS chodzi ok a to ma problemy. Nie wiem czy ma to związek z moją kartą graficzną której nie rozpoznaje (Mam Radeona HD5730 1gb rozszerzalny do coś koło 3 gb więc powinno ruszyć, 6gb ramu i procek i5-460m). Kolejną istotną rzeczą jest mój system 64 bitowy nie 32. Macie jakieś pomysły ? :)