TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Tom Cancy's H.A.W.X. 2 Czy Ubisoft wygrał z piratami?

Tom Cancy's H.A.W.X. 2 Czy Ubisoft wygrał z piratami?
« dnia: 27 Styczeń 2011, 12:33:55 »
Jakieś 2 miesiące temu została wydana gra Tom Cancy's H.A.W.X. 2 jak się okazuje do tej pory jej zabezpieczenia nie zostały złamane mimo wielu prób i postów w tym temacie na forach polskich i zagranicznych czy Ubisoft wygrał wojnę z piratami? Ciekawią mnie wasze opinie na ten temat. ;) Być może to 1 gra która nie zostanie w ogóle złamana to dla mnie szok. :o
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2011, 12:36:08 wysłana przez robert79513 »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Tom Cancy's H.A.W.X. 2 Czy Ubisoft wygrał z piratami?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2011, 13:31:18 »
hmm , rzeczywiscie ciekawe , ja mysle ze tytuł H.A.W.X 2 jak i  H.A.W.X nie szokują grywalnoscia, co do złamań zabezpieczeń to wystarczy poczekać - to nie pierwszy raz, kiedy znane ekipy tez nie mają łatwego zadania.

Odp: Tom Cancy's H.A.W.X. 2 Czy Ubisoft wygrał z piratami?
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń 2011, 14:35:00 »
Jeśli chodzi o wykrywalność to hawx 2 wypada lepiej niż pierwsza część ale gdy chodzi o typ rozgrywki (fabuła itp) to pierwsza część bije 2 na głowę wg mnie. ;) Ale grafika w 2 części jest lepsza dx 11 robi swoje :)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Tom Cancy's H.A.W.X. 2 Czy Ubisoft wygrał z piratami?
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń 2011, 16:53:36 »
no wiadomo - ale na mnie gra wrazenia nie robi - kiedys lubiłem symulatory ale od starych czasow te pozycje mocno spadły. poczekamy na złamanie 2-ki moze sie przekonam

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Tom Cancy's H.A.W.X. 2 Czy Ubisoft wygrał z piratami?
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Luty 2011, 21:42:31 »
Myślę że wszystko złamanie jest kwestią czasu
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Odp: Tom Cancy's H.A.W.X. 2 Czy Ubisoft wygrał z piratami?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Luty 2011, 15:38:18 »
A tego czasu już trochę upłynęło i nadal nic :P

Odp: Tom Cancy's H.A.W.X. 2 Czy Ubisoft wygrał z piratami?
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Sierpień 2011, 20:08:57 »
Przepraszam że odkopuje.

Do Ogniem i Mieczem  crack wyszedł kilka lat później.

Więc  tutaj też warto  zapewne poczekać.