TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Microsoft WebMatrix

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Microsoft WebMatrix
« dnia: 20 Styczeń 2011, 19:44:08 »
Witam mam pewien problem dotyczący tego programu
- Instaluje się z małym problemem to znaczy
- jak pobiorę i uruchomię z dysku plik czyli dwa razy klik myszą to pobiera coś tam następnie instaluje i wyrzuca komunikat 'błąd argumentów polecenia' - czy jakoś tak i bum przerwana instalacja
ale pojawia się jeden program dzięki któremu mogę zainstalować to co miało się zainstalować - i tu działa normalnie instalacja
- normalnie też idzie ze jak np pobiorę plik skończy się pobierać i np z ie - wybiorę uruchom to w tym momencie instaluje się normalnie bez problemów
- ale mniejsza o to problem dotyczy web serva który jest wbudowany w program
- program normalnie uruchamia się ( webmatrix ) ale server już nie i przez to nie mogę zobaczyć strony przez localhost:8080 - to jest przykładowy adres do testowego projektu który jest utworzony
a tu widać przyciski które uruchamiają, zatrzymują i tak dalej server
http://t10files.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2010/07/ScreenHunter_01-Jul.-21-17.182.gif
- a u mnie jak klikam start to niby coś wczytuje i bum na dole programu nazwa projektu i coś tam 'stopped'
i moje pytanie jak można naprawić to żeby działało normalnie
dodam ze problem jest na świeżo zainstalowanym systemie ( z sterownikami do grafy ( tylko ))
i na długo używanym systemie
- chciałem ten program sobie używać bo wygląda ładnie i ma to co potrzeba do normalnego kodowania ;)
i przede wszystkim jest za darmo

- wiem ciężko się połapać co napisałem ;p