TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Dzwiek podczas pisania na klawiaturze

Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« dnia: 19 Grudzień 2010, 06:05:36 »
Witam otóż mam taki mały problem albo bardzo denerwujący mnie. Podczas pisania na klawiaturze z głośników wydobywa mi się dźwięk (Klik, Klik......) Nie miał bym nic do tego gdyby nie działo to się w czasie gry i innych rzeczy które robię na PC! I o to do was pytanie jak ten dźwięk wyłączyć?  Mój Windows to Ultimate Z góry dziękuje za pomoc :)

Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Grudzień 2010, 06:50:53 »
W centrum ułatwień dostępu nie widzę czegoś takiego, więc prawdopodobnie to może być gdzieś w sterownikach od producenta, może w karcie dźwiękowej? Albo zainstalowałeś coś dziwnego...

Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Grudzień 2010, 07:22:30 »
Właśnie ze nic nie zainstalowałem od razu po instalacji Windowsa miałem ten problem a w karcie dźwiękowej wątpię bo na Windows XP nie mam takiego czegoś

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Grudzień 2010, 08:40:24 »
pierwsze słysze aby odrazu po instalacji windowsa 7 występowało cos takiego ?

 co to za windows i skąd go masz?

Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Grudzień 2010, 13:47:14 »
Tak jak napisałem w 1 poście jest to Windows 7 Ultimate i jest to kupiony Windows w sklepie

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Grudzień 2010, 16:47:49 »
Wyłączyć głośniki i po krzyku. A poważnie ustawienia klawiatury tam warto zobaczyć, albo kontroler dzięków systemu.
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Grudzień 2010, 07:48:13 »
no niestety już dawno próbowałem tego i jakoś nie pomogło nawet wyciszyć całkowicie dźwięk Windowsa i nic nie pomogło :S

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Grudzień 2010, 07:50:36 »
jezeli w windowsie ustawienia dzwieków nie pomagają - to byc moze masz klawiature z taką opcją - poczytaj o niej

p.s. jak do tej pory nie spotkałem sie aby w biosie była by jakas opcja do włączania beepu klawiszy

Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Grudzień 2010, 07:58:55 »
Ale to jest dziwne ze na WXP nie było takiego problemu a z W7 jest...

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Grudzień 2010, 08:41:43 »
a co to za klawiaturka ?
 bo ja nawet chciałbym aby mi tak klikało  - moze masz lapka to wtedy zerknij na ustawienia pointera - moze cos tam bedzie.

Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Grudzień 2010, 00:27:36 »
zwykły PC mnie by to nie przeszkadzało gdyby nie to ze jak gram a przyczynie "WWWW" To Nie jest Klik Tylko KLiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiK i to jest denerwujące :(

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Grudzień 2010, 02:52:33 »
to moze tak - bo innego wyjscia nie widze - bo raczej nie ma, domyslam sie ze posiadasz klawiature na której wcisniecie kilku klawiszy naraz powoduje włączenie takiego beepa

i teraz tak :  

Kliknij prawym przyciskiem myszy Mój komputer i wybierz Właściwości, wybierz kartę Menedżer urządzeń,teraz wybierz Widok na górze następnie zaznacz opcję Pokaż ukryte urządzenia

 i wrzuc mi screena z tego okna.

edit: napisz mi czy to jest klawiatura della - bo podobno one mają takie własciwosci.
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2010, 02:54:43 wysłana przez kamiton »

Odp: Dzwiek podczas pisania na klawiaturze
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Grudzień 2016, 00:08:37 »
Dzień dobry,

na ten temat trafiłem z Googla - borykałem się z identycznym problemem.
Rozwiążę zagadkę dla potomnych - za ten dźwięk odpowiadają "KlawiszeFiltru" z "Ułatwień dostępu" Windows.

Jak komuś przytrzymał się bodaże prawy shift tudzież nacisnęło się szybko z x8 prawy shift, to automatycznie się one załączają :)