TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zmiana ikony plików HTML dla Google Chrome

Offline Luke

  • ****
  • 423
Zmiana ikony plików HTML dla Google Chrome
« dnia: 28 Wrzesień 2010, 16:05:53 »
Ten temat kieruję raczej do użytkowników Google Chrome.

Osobiście nie podoba mi się to, że ikona pliku HTML wygląda tak samo, jak ikona samej przeglądarki, więc postanowiłem to zmienić i stworzyłem własną ikonę plików HTML dla Google Chrome. Zrobiłem to u siebie, ale pomyślałem, żeby utworzyć prosty instalator, aby każdy mógł taką ikonkę sobie ustawić. Po zastosowaniu poprawki, ikony plików HTML wyglądają tak:



U mnie to działa, ale chcę się upewnić, że instalator zadziała wszędzie. Dlatego jeśli ktoś używa Google Chrome i tez chciałby zmienić ikonkę, to zachęcam do przetestowania mojego instalatora. Byłbym wdzięczny za znalezienie błędów. ;)

ChromeDocFix-1.0.exe
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień 2010, 16:08:04 wysłana przez Luke »

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Zmiana ikony plików HTML dla Google Chrome
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2010, 14:25:55 »
To są takie drobiazgi że nawet sobie tym nie zawracam głowy. Można dać pliką o danym rozszerzeniu daną ikonę i będzie szybko.
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.