TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows XP instalacja z pendrive USB.

Windows XP instalacja z pendrive USB.
« dnia: 11 Sierpień 2010, 00:14:21 »
Witam, mam mały problem ponieważ w starym laptopie zepsul mi się CD-Rom a musze zrobić formatowanie dysku, niestety naprawa CD-Romu nie wchodzi w grę ponieważ lepiej opłacało by się kupić nowego laptopa :P. Moje pytanko: jak przygotować pendrive do takiej operacji ?? mam tego windowsa xp na płycie z której kiedyś instalowałem czy wystarczy zrzucić zawartość CD na USB czy trzeba robić jakieś kroki jeszcze. oczywiście wiem że trzeba w biosie ustawić zeby czytał najpierw USB. z góry dziękuje za odpowiedz! Pozdrawiam!


Odp: Windows XP instalacja z pendrive USB.
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sierpień 2010, 09:12:09 »
Ten sposób podany przez tomaszek975 działa sam tego próbowałem wszystko teraz zależy od tego czy twój laptop wystartuje z pendriva.