TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ReadyBoost

Offline mikas

ReadyBoost
« dnia: 04 Sierpień 2010, 22:17:35 »
Mam problem z ReadyBoost, kiedyś dla pendrive włączyłem tą usługę. A w tej chwili we właściwościach tego urządzenia pisze
"Funkcja ReadyBoost nie jest włączona, ponieważ usługa odpowiedzialna za funkcję ReadyBoost (Sysmain) została wyłączona na tym komputerze. Usługa Sysmain może zostać ponownie włączona przez administratora."
I teraz nie mam pojęcia jak to włączyć i w jaki sposób to zostało wyłączone skoro przez dłuższy czas działało normalnie.

Guest

Odp: ReadyBoost
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2010, 22:53:29 »
Z konta Administratora

panel sterowania/narzędzia administracyjne/usługi

ewentualnie START--> Uruchom -->> msconfig

Offline mikas

Odp: ReadyBoost
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Sierpień 2010, 11:35:19 »
Z konta Administratora

panel sterowania/narzędzia administracyjne/usługi

ewentualnie START--> Uruchom -->> msconfig
Ale ja tam nie widzę w usługach żadnego Sysmain

Guest

Odp: ReadyBoost
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sierpień 2010, 12:55:22 »
Cytuj
A w tej chwili we właściwościach tego urządzenia pisze
"Funkcja ReadyBoost nie jest włączona (Sysmain)

Patrzyłeś we właściwościach czy da się włączyć.. (Sysmain) ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Październik 2012, 15:19:45 wysłana przez Mirahz »

Offline mikas

Odp: ReadyBoost
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Sierpień 2010, 21:31:24 »
Cytuj
A w tej chwili we właściwościach tego urządzenia pisze
"Funkcja ReadyBoost nie jest włączona (Sysmain)

Patrzyłeś we właściwościach czy da się włączyć.. (Sysmain) ;)
Nie da się

Odp: ReadyBoost
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Kwiecień 2011, 19:54:23 »
Witam, chciałbym pokazać jak włączyć usługę SysMain i działała przy każdym uruchomieniu komputera...
http://www.youtube.com/watch?v=2le5ZvW0WGE
Wejdź w Panel Sterowania, następnie narzędzia administracyjne znajdź usługi gdzie znajdź wstępne ładowanie do pamięci, następnie właściwości. Jeżeli chcesz aby SysMain uruchamiał się przy każdym uruchomieniu komputera to w  zakładce typ uruchomienia wybierz automatyczny i uruchom usługę. Jeżeli ci to pomogło to cieszę się. Od tej pory masz działającą funkcję ReadyBoost przy każdym uruchomieniu komputera...