TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zmiana partycji systemowej win 7 X64

Zmiana partycji systemowej win 7 X64
« dnia: 18 Luty 2011, 23:30:24 »
Witam mam taki problem, że w zarządzaniu dyskami nie mogę powiększyć systemowej partycji... zawaliłem jak stawiałem system bo dałem tylko 25GB... chciałbym to jakoś powiększyć.. ma ktoś jakieś pomysły ?

Odp: Zmiana partycji systemowej win 7 X64
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2011, 06:56:44 »
obawiam się, że masz do wyboru tylko i wyłącznie utworzenia wszystkich partycji od nowa ale niech się też inni wypowiedzą...

Odp: Zmiana partycji systemowej win 7 X64
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Luty 2011, 00:14:00 »
W win 7 jest opcja w której możesz zarządzać partycjami

Komputer--->Panel Sterowania--->Narzędzia administracyjne--->Zarządzanie komputerem--->potem klikasz na zakładkę magazyn a następnie wybierasz pod zakładkę "zarządzanie dyskami" i tam sobie zmieniasz.

Odp: Zmiana partycji systemowej win 7 X64
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Luty 2011, 07:29:27 »
No nie wiem czy można od tak sobie zmienić systemową...

Odp: Zmiana partycji systemowej win 7 X64
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwiecień 2011, 20:37:11 »
W win 7 jest opcja w której możesz zarządzać partycjami

Komputer--->Panel Sterowania--->Narzędzia administracyjne--->Zarządzanie komputerem--->potem klikasz na zakładkę magazyn a następnie wybierasz pod zakładkę "zarządzanie dyskami" i tam sobie zmieniasz.

Czy ty rozumiesz co czytasz koleś pyta się czy istnieje inna forma zmiany rozmiaru systemowej partycji, wspomniał już o systemowym zarządzaniu dyskami. Jezu czy ludzie są tacy tepi.
Jeżeli chodzi o odpowiedź to niestety musisz ponownie instalować system i na nowo partycje podzielić...