TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Far Cry 2 giga problemy

Far Cry 2 giga problemy
« dnia: 01 Sierpień 2010, 10:06:21 »
Witam.
wcześniej pracowałem na systemie win xp sp3, z FR2 nie było żadnego problemu. Od kiedy zmieniłem system na win 7 64 bit to w FR2 są same problemy. Nie mogę pobrać żadnej mapy ( błąd: nie udało się pobrać mapy ) mogę grac tylko na mapach które są oryginalnie wgrane do gry, jeśli zaś chcę zagrać w "grę rankingową" wywala mnie punkbuster. lub pobieranie mapy nieudane. Dzwoniłem do siedziby firmy Ubisoft, radzili mi ustawiać tryby zgodności i uruchamiać grę jako administrator. Nic nie pomagało. Jak już nie wiedzieli jak mi pomóc to kazali czekać na aktualizację gry która nie wiadomo kiedy się pojawi. Straciłem już bardzo dużo nerwów by uruchomić grę, niestety nie radzę sobie.

Jeżeli ktoś wie co zrobić bardzo proszę o pomoc.


Mój sprzęt (inf wzięte z dxdiag ) :
Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7600)
Processor: Pentium(R) Dual-Core  CPU      E5200  @ 2.50GHz (2 CPUs), ~2.5GHz
Memory: 4096MB RAM
Card name: NVIDIA GeForce GTX 260
Dedicated Memory: 879 MB
DirectX Version: DirectX 11

Odp: Far Cry 2 giga problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2010, 13:48:21 »
Z tego co wiem z punkblasterem są problemy pod windows 7 ;)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Far Cry 2 giga problemy
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Sierpień 2010, 14:48:06 »
problemy ? ja po kazdej zainstalowanej grze z punkblasterem musze instalowac system od nowa - jak nie explorator przestał działac , to wszystkie gry tną , winda chodzi jak czołg - po 2 minuty mi okna otwiera . koszmar jakich mało

Odp: Far Cry 2 giga problemy
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Sierpień 2010, 17:45:29 »
Trudno się mówi ja nie gram w gry które go wymagają wiec nie mam takich problemów :D A jak ktoś jest uparty na Farcry 2 (osobiście nie widzę w tej grze nic ciekawego pierwsza część podobała mi się o wiele bardziej) to niech sobie postawi win xp obok win 7 i po kłopocie ;)

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Far Cry 2 giga problemy
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Grudzień 2010, 14:41:06 »
Odświeżę temat - może warto pokombinować z ustawieniami karty i profilach gier.
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.