TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 spolszczenie sposób :D

Offline gumis

Windows 7 spolszczenie sposób :D
« dnia: 17 Styczeń 2009, 11:41:06 »
Witam.
Mam pytanie do osób, które próbowały spolszczyć system Windows 7 Beta.
Czy udało wam się to?
Mi coś nie wychodzi podmieniam wartości plików z katalogu en-US na te z polskiej wersji visty ultimate ale beta ciągle po angielsku pomóżcie coś a może idzie multi langune pack zainstalwoać jakiś? byle troche było po polsku bo z kompa nei tylko ja korzystam i jest problem..  8) Dziex pozdro

Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Styczeń 2009, 11:49:09 »
Ściągnij wersje niemiecką i sprawdź czym się różnią, a różnić się będą sporo. Gdyby jeżyk znajdował się w jednym pliku było by jedno ISO z możliwością wyboru języka przy instalacji.

Offline gumis

Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2009, 12:24:46 »
nie wniosłeś nic do tematu ja pytam czy ktoś chociaż troche spolszczył ten oes bo dużo wiary na necie pisze, że tłumaczą

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Styczeń 2009, 15:01:35 »
nie wniosłeś nic do tematu ja pytam czy ktoś chociaż troche spolszczył ten oes bo dużo wiary na necie pisze, że tłumaczą

Powodzenia im życzę w tym co robią.

Temat podobny: Spolszczenie do Windows 7 build 7000

Offline gumis

Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Styczeń 2009, 15:14:04 »
no i dobra robie tak jak mówicie ale po podmienieniu tych plików nadal jest wszystko po angielsku tak jak było nie czaje

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Styczeń 2009, 15:17:57 »
no i dobra robie tak jak mówicie ale po podmienieniu tych plików nadal jest wszystko po angielsku tak jak było nie czaje

System przywraca kopie plików :) tzn. te oryginalne :P

Offline gumis

Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2009, 15:41:53 »
a jak zrobić żeby nie przywracał jest tu ktoś kto się naprawdę zna i może wypowiedzieć?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Styczeń 2009, 15:45:56 »
Odnaleźć kopie zapasowe w systemie i je skasować.

Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Styczeń 2009, 18:17:41 »
Albo wyłączyć przywracanie , jednak wtedy prawdopodobnie część windows update zdechnie ;p

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Styczeń 2009, 22:23:49 »
nie wniosłeś nic do tematu ja pytam czy ktoś chociaż troche spolszczył ten oes bo dużo wiary na necie pisze, że tłumaczą

Buahahaha - prędzej się angielskiego nauczą niż przetłumaczą Windows hehe - zjazd  ;D
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Styczeń 2009, 02:17:01 »
Proponuje dawać ostrzeżenia za takie tematy i zamknąć ten bo to oznaka skrajnej głupoty. Windows 7 i Windows Vista do są RÓŻNE systemy. Pakiety językowe dla jednego i drugiego róznią się na tyle że nie mają prawa zadziałać. Po takiej zabawie i podmienie plików na siłe system po prostu PADNIE. Zawsze można przeportować pliki mui, dostosować te z Visty do Sevena lub przerobić te z Sevena na podstawie tych z Visty, ale to potrwa wieki i będzie żmudne i trudne, zanim byście skończyli to wyjdzie Seven Final PL.

A tak ogólnie, to co jest złego w używaniu Windowsa po angielsku ??

Offline gumis

Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Styczeń 2009, 15:41:33 »
urban wyluzuj wiem czym to grozi wersja beta testowa wiadomo oprócz niej mam 2 inne systemy tak więc mogę spokojnie sie bawić a pzoatym nie zamieniam plików na "chama" ingerowałem w nie reshackerem i da sie spolszczyć ale tak jak mówisz jest to bardzo żmudny i długi proces czyli bezsensu no chyba, że wszyscy userzy forum by spolszczali to byśmy dali rade przed następnym bulidem haha wszystkim, którzy się chcą za to zabrać radzę: Dajcie se spokój pozdro:DD

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Styczeń 2009, 22:37:05 »
Proponuje dawać ostrzeżenia za takie tematy i zamknąć ten bo to oznaka skrajnej głupoty. Windows 7 i Windows Vista do są RÓŻNE systemy. Pakiety językowe dla jednego i drugiego róznią się na tyle że nie mają prawa zadziałać. Po takiej zabawie i podmienie plików na siłe system po prostu PADNIE. Zawsze można przeportować pliki mui, dostosować te z Visty do Sevena lub przerobić te z Sevena na podstawie tych z Visty, ale to potrwa wieki i będzie żmudne i trudne, zanim byście skończyli to wyjdzie Seven Final PL.

A tak ogólnie, to co jest złego w używaniu Windowsa po angielsku ??

No dziwnie wygląda taki rozpiepszony system pół po angielsku pół po polskiemu hehe.
Poza tym mui z Visty bez SP nie pasowało do Visty z SP tak, zresztą same pliki mui się różnią nagłówkami i strukturą więc nie ma szans ani sensu. Dla mnie takie robienie "spolszczeń" to czysty debilizm na miarę podstawówki.
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Windows 7 spolszczenie sposób :D
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Styczeń 2009, 22:51:59 »
A ja nadal nie rozumiem wysypu tematów "Spolszczenie do..." przy premierze jakiejkolwiek bety jakiegokolwiek produktu. Przeciez jezyk angielski jest tak powszechnie stosowany w komputerach i ogólnie elektronice że nikt chyba nie powinien mieć z tym problemów...nie wiem, edukację komputerową powinno się chyba zaczynać od nauki angielskiego. Korzystajcie z angielskiej wersji, to nie boli, a i systemu kombinowaniem z plikami sobie nie popsujecie - taka moja dobra rada dla oszczedzenia pozniejszych nerwow jak sie sytem wysypie  ;)