TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wyłączający się firewall

Wyłączający się firewall
« dnia: 28 Czerwiec 2010, 18:38:04 »
Witam.

Dwa dni temu sformatowałem wszystkie partycje i zainstalowałem na nim Windowsa 7. Mam jednak pewien problem: co parę godzin flaga Centrum Akcji w tray'u pokazuje mi komunikat, ze zapora sieciowa jest wyłączona. Klikając na Włącz przez kolejne kilka godzin wszystko jest ok, w Panelu sterowania również widnieje napis że zapora sieciowa jest włączona. Nie mam pojęcia co może być powodem jej samoistnego wyłączania. Mam zainstalowanego antywirusa Windows Defender który jest wyłączony przez cały czas i NOD32 Antywirus którego używam. Nie mam pojęcia co może być powodem, NOD32 nie wykrywa zagrożeń a logi z HijackThisa są czyste.

Proszę o jakieś wskazówki i z góry dziękuję za pomoc

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Wyłączający się firewall
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2010, 14:34:31 »
Jakie antywirusy masz uruchomione? Czy masz dodatkowego firewalla program?
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Odp: Wyłączający się firewall
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marzec 2012, 13:32:37 »
kolego powyłączaj za przeproszeniem pierdoły typu windows defender i zapore windows,nastepnie zainstaluj albo internet security (antywirus + zapora) lub oddzielnie- antywirus plus osobno zapora.pozdrawiam