TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wycena swoich usług serwisowych

Wycena swoich usług serwisowych
« dnia: 28 Czerwiec 2010, 14:23:58 »
Od jakiegoś czasu zadaję sobie to pytanie na ile wycenić swoje usługi bo sporo ludzi do mnie się zwraca o pomoc w naprawie sprzętu komputerowego na ile wycenić formatowanie, czy zdiagnozowanie co jest uszkodzone? A na ile konserwacje systemu np czyszczenie ze śmieci sprawdzanie czy nie ma błędów na dysku lub instalacja programu z którą sobie ktoś nie może poradzić? Jakie są wasze stawki za takie usługi?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Wycena swoich usług serwisowych
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2010, 17:54:19 »
ja w holandii za postawienie systemu wraz ze sterownikami i kilkoma programami - wiadomo kodeki ,gg,skype itp , biore do max 100euro

Odp: Wycena swoich usług serwisowych
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2010, 20:24:49 »
To się muszę z Polski wyprowadzić ;) po przeliczeniu na polskie realia to nawet serwis wychodzi taniej :)

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Wycena swoich usług serwisowych
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2010, 12:42:23 »
Ja za format + sterowniki biorę 50 zł (bez zachowania danych). Jeśli jakieś dodatkowe programy to do 100 zł. Zależy oczywiście co i dla kogo. Wiadomo - dla rodziny inaczej liczę. Ale poniżej tych 70 zł za system gotowy do pracy to nie ma sensu. Co do diagnozowania - jeżeli usterka jest naprawiana przeze mnie to nie liczę nic, bo potem wrzucam to w koszt robocizny. Jeżeli ja tylko diagnozuję to od 20 zł bez dojazdu.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Wycena swoich usług serwisowych
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Październik 2011, 11:42:38 »
ja w holandii za postawienie systemu wraz ze sterownikami i kilkoma programami - wiadomo kodeki ,gg,skype itp , biore do max 100euro
Długo tam już jesteś ???
Do Polski nie ma po co wracać ???

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Wycena swoich usług serwisowych
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Październik 2011, 15:07:10 »
jak narazie jestem w polsce - w holandii od 6 lat