TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Uporczywy komunikat po zamknieciu "Poczta usługi Windows Live"

Offline Opty

Witam wszystkich
Po zamknięciu klienta poczty "Poczta usługi Windows Live" wyświetla sie zawsze, przez kilka minut komunikat/okno "Sprawdzanie czy Wiadomości śmieci zawiera nowe wiadomości". Dwoma kliknięciami można wprawdzie to okno zamknąć wcześniej ale to jednak uciążliwe. Jak jest u was?

Poprosze o poradę jak uniknać wyświetlania tego komunikatu.
Pozdrawiam Opty.

Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: Uporczywy komunikat po zamknieciu "Poczta usługi Windows Live"
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2010, 12:42:36 »
też czasami tak mam, ale tylko wtedy jak zamykam program który aktualnie łączy się z serwerem w celu przeszukiwania nowych wiadomości, tak więc pewnie zamykasz program gdy on sprawdza pocztę
Windows MX RGB......Windows 7HP x64

Offline Opty

Odp: Uporczywy komunikat po zamknieciu "Poczta usługi Windows Live"
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2010, 15:19:20 »
Hej
Nie, nie sprawdza wtedy poczty. Ale mam na dole informacje że aktualizuje /rzekomo cały czas/ kalendarz. Może to dlatego? Jednakże kalendarza nie używam i jak go wyłączyć tez nie wiem.
Opty

Offline Opty

Odp: Uporczywy komunikat po zamknieciu "Poczta usługi Windows Live"
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Czerwiec 2010, 08:44:11 »
Wychodzi na to że Poczta usługi Windows LIve to wielkie gówno. Ramki do fotografii to zrobili ale zawiadamiania o nadejściu poczty to już nie. Kalendarza odłączyc się nie da. No i ten cholerny uciążliwy komunikat. 
Opty

Offline Opty

Odp: Uporczywy komunikat po zamknieciu "Poczta usługi Windows Live"
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Czerwiec 2010, 08:51:42 »
Ten komunikat to skutek kilkuminutowego aktualizowania kalendarza. Wyłączyc sie tego nie da , albo nie wiadomo jak.
Opty

Offline Opty

Odp: Uporczywy komunikat po zamknieciu "Poczta usługi Windows Live"
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Czerwiec 2010, 15:37:39 »
Ktoś używa tez tego windosowskiego klienta poczty? "Poczta usługi Windows Live"? I są/ma tez te komunikaty po zamknięciu czy nie ma?. Dlaczego ja mam to utrudnienie?

Opty

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Uporczywy komunikat po zamknieciu "Poczta usługi Windows Live"
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Czerwiec 2010, 16:18:52 »
przyznam sie szczerze ze raz nawet zdobyłem sie na wypróbowanie tego i jak widze nie tylko mnie to irytowało. zmieniłem na poczte z poziomu outlocka i przez dłuzszy czas uzywałem poniewaz nie stwarzał zadnych podobnych sytuacji jak sprawdzanie czy trwa flagowanie bla bla itp. obecnie doszedłem do wniosku ze nie jest to az tak zbedne ani mi potrzebne.

Offline Opty

Odp: Uporczywy komunikat po zamknieciu "Poczta usługi Windows Live"
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwiec 2010, 15:19:36 »
Witaj
Najczęściej aktualizuje kilka minut kalendarz w którym nie mam zadnych zapisów. Od tego kalendarza odczepic się też nie mozna.
Taki mieli dobre programy pocztowe /typu Outlook Expres/ to spieprzyli.
Pozdrawiam.
Opty


Offline Opty

Odp: Uporczywy komunikat po zamknieciu "Poczta usługi Windows Live"
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Czerwiec 2010, 08:50:25 »
Zbyt pozytywna jest ta opinia o Windows 7. Kto potrafi sam odchudzić Windows Vista, to Windows 7 zrobi sobie sam. W.7 jest bez poczty a zaistalowana Poczta usługi Windows Live wadliwie funkcjonuje /np. z Hotmailem).
Pomimo ustawienia w opcjach że ma wysyłać natychmiast, kieruje maile do folderu wysyłkowego a z tamtąd są problemy z wysłaniem.
(Opty)