TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  [X]
Windows 7, Seven Forum

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalny build: Current Release. Windows 8 RTM | Sklep z oprogramowaniem | Windows7.pl na FB! | Windows 8 News | Poradniki

Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak usunąć folder w windows 7 nie mając uprawnień administratora ?  (Przeczytany 9464 razy)
ventura
Nowy użytkownik
*

« : 05 Czerwiec 2010, 09:56:15 »

Witam mam taki problem nie moge usunąć folderu
pisze mi tak  potrzebujesz uprawnień do wykonania tej akcji uzyskaj uprawnienia od administratorzy w celu dokonania zmian w tym folderze

prosze o pomoc i pozdrawiam
dziki314
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : 05 Czerwiec 2010, 10:51:58 »

http://www.tricks.com.pl/przejmowanie-na-wlasnosc-pliku-lub-folderu-w-systemie-windows-vista/
izaw
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #2 : 05 Czerwiec 2010, 13:11:56 »

@dziki314. Jak nie ma uprawnień to nie przejmie na własność. Inaczej zabezpieczenia byłyby fikcją. A ten artykuł i pierwsze zdanie to czytałeś? Czy na pałę wrzuciłeś.

"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego
dziki314
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #3 : 05 Czerwiec 2010, 13:59:45 »

Ja to robię inaczej ale w podobny sposób mogę przejąć cały folder systemowy  a w nim podkatalogi i pliki systemowe ale to trzeba trochę czasu robię mody swojego systemu i wiem co mówię  Mrugnięcie
ventura
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 07 Czerwiec 2010, 22:15:20 »

dzięki pomogło zamykam temat Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: