TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem ze zmiana wlasciciela plików!! POMOCY!!

Problem ze zmiana wlasciciela plików!! POMOCY!!
« dnia: 31 Maj 2010, 00:33:59 »
Witam, jestem tu nowy i chcialbym Was prosic o pomoc. Sam probowalem dzialac ale niestety po wielu próbach postanowilem siegnac o pomoc. Moj problem polega na tym ze kiedys chcialem zablokowac dostep do plikow na dysku D innemu uzytkownikowi, wszystko bylo pozornie ok, ale pojawil sie problem z dostepem do plikow rowniez u mnie. Niedawno formatowalem kompa i po wszystkim problem nadal jest. Wlasciwie niby wszystko robie tak jak powinienem , bo do wielszej czesci plikow mam normlanie dostep bo dalo rady zmienic wlasciciela, ale podczac ustawiania informacji i zabezpieczeniach pojawia mi sie wielokrotnie komunikat ze jest odmowa dostepu do jakiegos pliku i nie mozna zastosowac ustawien. Najczesciej zauwazylem ze sa to mp3. Wciskajac wielokrotnie "kontynuuj" doszedlem do konca procesu jednak w/w piki nadal sa niedostepne. Nie mam juz sily co z tym robic, pomozcie!!!!