TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  [X]
Windows 7, Seven Forum

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalny build: Current Release. Windows 8 RTM | Sklep z oprogramowaniem | Windows7.pl na FB! | Windows 8 News | Poradniki

Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak ustawić polskie znaki w Windows Seven?  (Przeczytany 26820 razy)
Hunter
Nowy użytkownik
*

« : 17 Styczeń 2009, 00:25:46 »

1. Jak ustawić polskie znaki w Windows Seven np. ąść itd. Co? (Teraz pisze z XP i mam).
2. Wam też nie chcę się włączyć instalacja jakiegoś programu np. Thunderbird, Skype, Gadu Gadu itp. Co?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009, 20:54:50 wysłane przez Mirahz » Zapisane
mich@l2312
Użytkownik
**

« Odpowiedz #1 : 17 Styczeń 2009, 00:48:24 »

1. Control Panel -> Clock, Language, and Region -> Regional and Language Options -> zakładka Keyboards and Languages -> Change keyboards i wybierasz język polski.
2. U mnie czasami instalacja po chwili dopiero się włącza. Spróbuj zainstalowac z uprawnieniami administratora, lub w trybie zgodności.
refild
Użytkownik
**

« Odpowiedz #2 : 17 Styczeń 2009, 01:12:02 »

podczas instalacji masz wybor jezyka klawiatury ...!
michau
Moderator Globalny
Ekspert

« Odpowiedz #3 : 17 Styczeń 2009, 08:42:35 »

2. Wam też nie chcę się włączyć instalacja jakiegoś programu np. Thunderbird, Skype, Gadu Gadu itp. Co?

Słaby komp i dlatego?
Hunter
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 17 Styczeń 2009, 11:44:39 »

1. Control Panel -> Clock, Language, and Region -> Regional and Language Options -> zakładka Keyboards and Languages -> Change keyboards i wybierasz język polski.
2. U mnie czasami instalacja po chwili dopiero się włącza. Spróbuj zainstalowac z uprawnieniami administratora, lub w trybie zgodności.
Robilem tak i nic. Na poczatku instalacji dalem na Polish (Programmers) i nic. Jak bylo tak jest.

Eeeee... mi chodzi o to, ze gdy wlaczam instalacje to pojawia sie blad. Jak cos to mam Windowsa Seven 32-bitowego na VirtualPC.

Tutaj macie screena bledu
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2009, 11:46:14 wysłane przez Hunter » Zapisane
michau
Moderator Globalny
Ekspert

« Odpowiedz #5 : 17 Styczeń 2009, 14:54:51 »

Program, który chcesz instalować (NoweGG) ma 216KB trochę mało. Źle pobrany plik z sieci (niecały).
Czujny
Ekspert

zast. red. prow. Komorkomania.pl

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 17 Styczeń 2009, 15:40:25 »

Dokładnie, tego typu komunikaty często występują, jak plik został nieprawidło pobrany (często jest to niezależne od nas).
Kiedyś brałem udział w beta testach Heroes of Might and Magic V i ściągałem wersję testową (750mb) całą noc. I plik był uszkodzony... Także w twoim wypadku - jesteś w lepszej sytuacji Chichot Pobieraj programy z zaufanych źródeł, np. dobreprogramy.pl
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2010, 16:50:31 wysłane przez Mirahz » Zapisane

Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX
michau
Moderator Globalny
Ekspert

« Odpowiedz #7 : 17 Styczeń 2009, 15:44:54 »

Akurat w tym przypadku to serwery GG kończą wcześniej pobieranie. Ja kilkukrotnie miałem taki sam problem z NowymGG.
Hunter
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #8 : 18 Styczeń 2009, 15:11:05 »

A co z polskimi znakami? Wie ktoś co trzeba zrobić, aby były (A programy już działają, dzięki, dam respekt).
adix55
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 21 Styczeń 2009, 11:15:06 »

Bylo podane wyzej !

Procek:Intel Core]2 Duo E7300 2,66GHz (S775) BOX
Płyta Głowna:Gigabyte GA-P35-DS3L
Ram:Corsair Twin2X DDR2 3x 2GB 800MHz CL5-5-5-18
Net:24mb/s Net24
Dawać Windows 8! :-) Szybko Zuko szybko :
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: