Pomoc i wsparcie Windows 7, 8, 10 > Sieci komputerowe i Internet

Po uruchomieniu komputera nie działa Internet

<< < (2/4) > >>

abc99:
mam nowy PC i zgłosiłem do firmy podając im numer karty sieciowej nowego PC i zatwierdzili, mam zainstalowane stery od płyty głównej więc nie możliwe zeby karta była zła jak jest nowa w Pececie

martini:
To że jest to nowy komputer nic nie zmienia..
A czy podawałeś swojemu dostawcy neta nowe dane dotyczące karty?
Nie wiem jak jest u Ciebie ale może byc tak, że muszą wprowadzić dane Twojej karty aby wszystko dobrze działało. U mnie gdy podpiąłem nową kartę nie mogłem wogóle korzystać z neta.
 

abc99:
tak podawałem nowy adres fizyczny karty bo mi też Internet nie działał ale już po 10 minutach działał.
No Ale chodzi o to że jak czasem włącze komputer to własnie jest ten żółty trójkącik i musze rozwiązywać problem żeby działał mi net.

martini:
Dla świętego spokoju sprawdz czy nie masz jakiegoś syfu w systemie, przeczyść rejestr ccleaner i quicksys reg cleaner i powinno być wszystko ok. Możliwe że nie możesz uzyskać połaczenia z winy dostawcy. Czasem tak też bywa. Zapytaj czy inni nie mają tego typu problemu. Winde masz legal? Jesli nie to może być jakaś modyfikacja powodująca taki błąd. Jak legal to najpierw sprawdz system, potem dostawce, a na koniec pozostanie oddanie komputera do serwisu.

abc99:
Ale to jest zawsze tak nawet jak zmienie Windowsa (format) to czasem jak włącze komputer to wygląda to tak: (u innych działa)




Potem wchodze w to wyłączam/włączam

Później rozwiązuje problem (i wten sposób już mi działa Internet)



Więc nie wiem co jest nie tak

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej