TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

cod 5 problem z niskim FPS

Offline magik-thc

  • *
  • 38
  • C902 mod's
cod 5 problem z niskim FPS
« dnia: 23 Grudzień 2009, 18:55:06 »
Witam , mam problem z ze spadkiem fps w Call of duty 5 wcześniej było ok teraz po kilku minutach grania spada fps

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: cod 5 problem z niskim FPS
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2009, 03:15:02 »
a napisz coś dokładniej. np o kompie, co instalowałeś itp

Offline magik-thc

  • *
  • 38
  • C902 mod's
Odp: cod 5 problem z niskim FPS
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Grudzień 2009, 16:34:30 »
Właściwie to nic, ogolenie zauważyłem problem ze sterami od 7 instalowałem te z visty które pasowały ale to nic nie daje.

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: cod 5 problem z niskim FPS
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Grudzień 2009, 22:46:39 »
przecież do każdego urządzenia są już sterowniki dedykowane pod siódemkę, a ty instalujesz pod vistę.

a co do poprawy wydajności w cod 5 to:
-obniż ustawienia grafiki
- wyłącz akcelerację audio
- zainstaluj najnowsze sterowniki
- zainstaluj Directx, który jest preinstalowany z grą.
-zainstaluj patch 1.7
-wyłącz niepotrzebne usługi działające w win7 w tle, możesz użyć do tego gamebooster lub windows 7 manager

A po ostatnie to dokładnie opisuj problem i sprzęt jaki posiadasz bo nikt magikiem nie jest....
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2009, 22:52:38 wysłana przez rynio »

Offline magik-thc

  • *
  • 38
  • C902 mod's
Odp: cod 5 problem z niskim FPS
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Grudzień 2009, 13:06:08 »
Stery od 7 nie dzialaja poprawnie, wyswietlaja sie paski i w grach mam dziwna rozdzielczosc w kolo ekranu ramka, wszystkei czynnosci zwiazane z wydajnosci robilem po zatym na poczatku gry jest ok tylko po klikunstau minutach, sprzet do gforce 8700GT