TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Fajne efekty, a nie wiem jak to włączyć

Fajne efekty, a nie wiem jak to włączyć
« dnia: 21 Grudzień 2009, 21:08:53 »
Witam, od niedawna jestem użytownikem Windows7, więc jeszcze muszę się trochę o nim nauczyć ;)
Chodzi o to, że na wielu screenach z siódemki w internecie są w nim fajne efekty, a ja nie wiem jak to włączyć, podam przykłady:






Jakby ktoś pomógł, to będę bardzo wdzięczny ;)
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień 2009, 16:16:23 wysłana przez Mirahz »

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Takie małe pytanie.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2009, 01:48:39 »
to tylko marzenia. W większości są to tylko zarysy artystyczne lub własne odczucie nt wyglądu windows 7. :'(

Odp: Takie małe pytanie.
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Grudzień 2009, 01:03:20 »
NO  nie do końca można je uruchomić-ale te nie windows tylko programy już dokładnie niepamiętam jak się nazywały ale jeżeli ktoś potrzebuje wiedzieć to mogę poszukać ;)

Odp: Takie małe pytanie.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Grudzień 2009, 18:25:09 »
te koła na 2 i 3 screenie to tzw 'dock' nie pamiętam jak one się konkretnie nazywają, ale sprawdź 'circle dock' albo coś w tym stylu
to w górnej części 3 screena to też dock tylko taki bardziej standardowy, np RK Launcher

mati xl

Odp: Fajne efekty, a nie wiem jak to włączyć
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Styczeń 2010, 15:36:21 »
To tylko programy :) Sam instalowałem na xp takie różne modyfikacje :P