TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pasek jak w Mac OS x

Pasek jak w Mac OS x
« dnia: 16 Sierpień 2010, 19:22:54 »
Witam  :)  Mam pytanie dotyczące paska na pulpicie podobnego do tego, ktore znajduje sie w mac os xie. Chodzi o to, ze na pulpicie mam strasznie duzo ikon programow itd i chcialbym sobie to poukladac. Widzialem takie paski na roznych filmikach na youtubie. Szperalem troche w googlach ale niestety nie mialem pojecia jak nazwac moje zapytanie ;) Jesli ktos wie o co mniej wiecej chodzi prosze o jakies wskazowki.

Odp: Pasek jak w Mac OS x
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2010, 19:27:19 »

Odp: Pasek jak w Mac OS x
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpień 2010, 19:31:02 »
okey dzieki  :)  ten program jest bardzo dobry: http://www.dobreprogramy.pl/RocketDock,Program,Windows,12054.html
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2010, 20:22:21 wysłana przez Mentozz »

Odp: Pasek jak w Mac OS x
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Sierpień 2010, 23:15:52 »
Polecam Nexus Ultimate  www.winstep.net

Tu - oprócz typowego docka (lub kilku) wraz z menu podrzędnymi - są jeszcze bardzo pojemne, chowane "szuflady" .
Ten program całkowicie zastępuje Menu Start, pasek zadań, tray, oraz ikony na pulpicie.
Umożliwia też pogrupowanie programów w szufladach wg kategorii.
Wreszcie jest porządek i łatwy dostęp, a pulpit czysty; mimo ze mam ponad sto programów !
Na dodatek są jeszcze różne skiny - czarne vistopodobne, oraz przeźroczyste typu Mac oraz typu Win 7.

BARDZO POLECAM !    ;D
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2010, 23:17:51 wysłana przez vika6 »