TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

POMOCY!!!

POMOCY!!!
« dnia: 12 Grudzień 2009, 19:30:07 »
Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy 7'emki.
Wybaczcie za jakiekolwiek błędy ale jestem tu nowy.

Otóż mam teraz dwa systemy operacyjne: -Windows XP Professional (C:)
-Windows 7 Professional (D:)
chciał bym mieć jeden system-Windows 7 na dysku (C:)
gdy chciałem po prostu sformatować poprzez "prawym" na dysk i opcję "Formatuj" to pojawiał mi się komunikat
"System Windows nie był w stanie dokończyć formatowania" (chociaż wcale się zaczęło)
próbowałem też z płytą XP, usunąłem partycję (C:) i zrobiłem format tej partycji
tylko zamiast włączania systemu pojawiło mi się włóż płytę CD z Windowsem i musiałem dokończyć instalacje XP

PROSZĘ O POMOC
z góry wielkie dzięki


Odp: POMOCY!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2009, 00:18:08 »
bardzo haotycznie piszesz, ale skoro chciałeś zainstalować Windows 7 na dysku C:/ powinieneś włożyć płytę z tym systemem i zainstalować normalnie po boocie tyle że powinieneś wybrać właśnie partycję C:/ a nie ją usuwać...
potem by było z górki, a teraz to ja nimam rady... może ktoś inny ci powie co zrobić