TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z gta IV

Problem z gta IV
« dnia: 23 Listopad 2009, 00:00:42 »
Witam mam problem z gta IV na windowsie 7 zainstalowalem dzisiaj 7 zainstalowalem gta na max detalach dzialalo tak jakby chcialo a nie moglo no nie dalo sie grac( na win xp chodzilo bez zadnego przyciacia). zmiejszylem detale dzialalo przez chwile w miare plynnie tylko takie przycinki byly chwilowe tak jakby sioe gra zawieszala. a teraz jak wlaczam i tylko sie poijawi obraz to wylacza sie i pokazuej sie ze aplikacja gta IV przestala dzialac. Wie ktos moze czy da sie zrobic cos zeby dzialalo normalnie moze ktos mial podobny problem. Prosze o pomoc z gory dzieki. Pozdro A i jeszcze jedno mam kompa core 2 duo 2x 3ghz , 4 gb ramu, gf 9800gb

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Problem z gta IV
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopad 2009, 18:23:29 »
haha, o maksymalnych szczegółach możesz zapomnieć. Ja u siebie gf 9600gt, 5 gb ram i pdc 3.5 ghz mam przycinki niezależnie od systemu nawet na niskich szczegółach.
Co do zwieszek. Masz pirata czy oryginał? Jaki patch zainstalowany?

Odp: Problem z gta IV
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Listopad 2009, 19:04:55 »
Na xp mialem praktycznie wszystko na max i nie bylo problemu no czasem jak zaczol padac deszcz to przycinalo pozatym az milo. Juz sobie poradilem dziala bez problemu
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad 2009, 19:08:55 wysłana przez jacek212122 »

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: Problem z gta IV
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Listopad 2009, 20:10:28 »
No to pochwal sie co zrobiles moze komus sie przyda ta wskazowka.

firefighter1

Odp: Problem z gta IV
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad 2009, 12:29:27 »
dla GTA IV gdzie są przycinki jest problem z Dziennikiem zdarzeń systemu (Eventlog), zaczyna rejestrować każde naciśnięcie klawisza i są właśnie skoki.
Trzeba wejść w zarządzanie usługami, przełączyć dziennik zdarzeń w tryb ręczny, restart, wejść ponownie i przełączyć na wyłączony-może odszczekiwać się, że harmonogram zadań jest zależny-jeśli nie korzystasz z harmonogramu to nic nie będzie. Znowu restart no i gierka powinna smigać jak złoto!
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2009, 12:32:07 wysłana przez firefighter1 »